Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 11 marzec 2019

Foto: Poznańska pizzeria stawia na franczyzę

Fresh pizza, to koncept, który na rynku działa od 2011 roku. W tym roku planowane jest kilka otwarć placówek franczyzowych.

Fresh pizza powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie poznańskiego rynku. Od 2017 roku firma wdrożyła rozwój poprzez franczyzę.  Jako pierwsi na rynku wprowadzili pizzę faszerowaną, co spowodowało zainteresowanie konsumentów. Obecnie w sieci działają 3 placówki własne, obsługujące Poznań i okolice. – Jesteśmy jedną z wiodących i najbardziej rozpoznawalnych pizzerii na dowóz w Poznaniu. Chcemy umożliwić innym pójście w nasze ślady, podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, które nabyliśmy przez te wszystkie lata. Oferujemy sprawdzoną wiedzę i informacje dla potencjalnych franczyzobiorców – mówi Krzysztof Mrugała, współwłaściciel sieci.

Co ciekawe umowa franczyzy jest podpisywana na minimum rok z opcją przedłużenia, opłata wstępna to 5 tys. zł, a koszt uruchomienia lokalu jest uzależniony od jego stanu technicznego i wyposażenia i wynosi od 20 tys. zł do 70 tys. zł
- Doradzimy jak otworzyć swój własny lokal, jak nim zarządzać, jak działać. Zapewniamy szkolenie praktyczne – dodaje Mrugała.

 Jak wynika z raportu pizzaportal.pl w ubiegłym roku aż 52% respondentów zamówiło dania kuchni włoskiej, gdzie królową była pizza.

Zatem otwarcie pizzerii to może być strzał w dziesiątkę. A otwarcie takiej placówki w oparciu o sprawdzony system franczyzowy pozwoli zminimalizować ryzyko niepowodzenia naszego lokalu.

Więcej informacji o systemie franczyzowym Fresh Pizza znajduje się w bazie ofert franczyzy.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Czerwiec 19, 2019
Aktualności
Autor: / Marzec 29, 2019

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Ludzie i biznes
Autor: / Maj 6, 2019
Własny Biznes
Autor: / Maj 14, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 19.06.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 12.06.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 05.06.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą