Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 30 styczeń 2019

Foto: Nowy salon QUIOSQUE w Wolsztynie

Marka QUIOSQUE jest obecna na polskim rynku od ponad 25 lat. Konsekwentnie rozwija sieć sprzedaży. Na mapie sklepów QUIOSQUE pojawił się nowy salon w Wolsztynie. Jest to sklep franczyzowy.

W nowym roku marka planuje dalszą ekspansję i otwarcie około 20 sklepów. Celuje przede wszystkim w mniejsze miasta od 30 000 lub nawet 25 000 mieszkańców.

Salon w Wolsztynie wpisuje się w tę strategię. Powierzchnia lokalu to 127 mkw. Sklep znajduje się przy ulicy ul. Roberta Kocha 11.

Salony QUIOSQUE to miejsca, w których dominują jasne i spokojne barwy oraz drewniane wykończenia, dzięki czemu panuje w nich przyjemna atmosfera. W każdym z salonów klientki mogą liczyć na profesjonalną poradę dotyczącą wyboru rozmiaru czy stylizacji.

QUIOSQUE nieustannie analizuje i odpowiada na potrzeby swoich klientek. Oferta marki jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko i swobodnie w ciągu dnia - w pracy czy poza nią. To właśnie dlatego kolekcje łączą ponadczasową elegancję z nowoczesnymi elementami. Dzięki temu ubrania i dodatki sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych uroczystości jak i rodzinnych spotkań, czy weekendowego wypoczynku. W swojej ofercie firma proponuje odzież  w rozmiarach od 36 do 48, realizując myśl przyświecającą marce „jesteśmy różne – jesteśmy piękne”.
Marka zaprasza do współpracy potencjalnych franczyzobiorców. Aby współpracować z  QUIOSQUE należy posiadać lokal, którego optymalna dla marki powierzchnia ma metraż od 100 do 130 m2, w mieście powyżej 30 tysięcy mieszkańców. Koszt inwestycji to, w zależności od stanu lokalu, od 1 500zł do 2 500zł netto na 1m2.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Lipiec 10, 2020
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Raporty
Autor: / Czerwiec 3, 2020
O tym się mówi
Autor: / Czerwiec 22, 2020
Im się udało
Autor: / Czerwiec 17, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą