Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 21 grudzień 2018

Foto: Anna Lewandowska otworzyła swój pierwszy shootie bar w warszawskim Wilanowie

Znana trenerka i miłośniczka zdrowego stylu życia otworzyła swój pierwszy smoothie bar w warszawskim Wilanowie. W planach jest jeszcze kilkadziesiąt punktów w dużych polskich miastach, także we franczyzie.

Na początek Anna Lewandowska wymienia otwarcia w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Trójmieście i Rzeszowie. Planuje też znalezienie drugiej lokalizacji w Warszawie.  Healthy Store Foods by Ann to miejsce, w którym można wypić zdrowy sok lub owsiankę i kupić naturalne przekąski z serii Foods by Ann. Łącznie ma powstać ok. 40 punktów. Lewandowska przyznaje, że na decyzję o uruchomieniu sieci właśnie teraz duży wpływ miała rosnąca świadomość Polaków odnośnie zdrowego stylu życia. Trenerka uważa, że mając do wyboru zwykłą kawiarnię lub jej zdrową wersję, wielu świadomych bywalców galerii handlowych z chęcią wybierze tą drugą. Kolejny punkt ma powstać w centrum handlowym Posnania w Poznaniu, a pozostałe w innych miastach liczących powyżej 200 tys. mieszkańców. W dalszej perspektywie w planach jest również franczyza i rozwój sklepu internetowego.

Punkt w Wilanowie działa od listopada. Można tam zjeść m.in. superfood bowl ze spiruliną czy złotą owsiankę z kurkumą.  Healthy Store Foods by Ann to kolejny krok w budowie imperium Anny Lewandowskiej. Do tej pory przegrywała ona konkurencję z inną słynną trenerką Ewą Chodakowską, która miała własne programy, kilkadziesiąt płyt z treningami i siedem wydanych książek. Teraz Lewandowska ma szansę umocnić swoją pozycję ekspertki od zdrowego odżywiania dzięki własnej sieci kawiarni.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Marzec 11, 2019
Aktualności
Autor: / Kwiecień 20, 2019
Aktualności
Autor: / Kwiecień 26, 2019

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Kwiecień 29, 2019
Własny Biznes
Autor: / Kwiecień 10, 2019
O tym się mówi
Autor: / Maj 20, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 19.06.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 12.06.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 05.06.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą