Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 31 październik 2018

Foto: Nowa oferta franczyzy w segmencie sklepów specjalistycznych

Whisky Shop, sieć sklepów z alkoholem, uruchomiła ofertę franczyzy opracowaną we współpracy z Akademią Rozwoju Systemów Sieciowych. Pierwsze sklepy franczyzowe już działają.


Whisky Shop to najprężniej rozwijająca się sieć sklepów monopolowych w Wielkopolsce. Firma powstała w 2008 roku i może pochwalić się trzydziestoma nowoczesnymi sklepami, które oferują aż 150 gatunków whisky sprowadzanej z najodleglejszych zakątków naszego globu.W ofercie sklepów znajduje się także bogaty wybór wódek, win, koniaków, piwa, a także artykuły tytoniowe, napoje, kawa i słodycze.

Podstawowym celem na najbliższe lata jest poszerzenie sieci o kolejne lokale na terenie Wielkopolski. W pierwszej kolejności we franczyzę oddawane są niektóre ze sklepów własnych prowadzonych przez firmę. Następnie powstawać będą sklepy zlokalizowane jak najbliżej obszaru działania sieci własnej, a w kolejnym etapie, korzystając z rosnącej siły i rozpoznawalności marki Whisky Shop, w dalszych regionach kraju.

Kompletne wyposażenie franczyzowego sklepu Whisky Shop to wydatek rzędu 50 – 60 tys. zł netto w zależności od wielkości pomieszczenia. Kwota ta nie obejmuje wartości pierwszego zatowarowania oraz kosztów ewentualnej adaptacji budowlanej budynku, w którym znajdować się będzie sklep franczyzowy. Wstępna opłata licencyjna wynosi 10 tys. zł netto.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Styczeń 22, 2019
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Styczeń 14, 2019
O tym się mówi
Autor: / Marzec 18, 2019
O tym się mówi

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 05.03.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 11.03.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 14.03.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą