Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 31 październik 2018

Foto: Nowa oferta franczyzy w segmencie sklepów specjalistycznych

Whisky Shop, sieć sklepów z alkoholem, uruchomiła ofertę franczyzy opracowaną we współpracy z Akademią Rozwoju Systemów Sieciowych. Pierwsze sklepy franczyzowe już działają.


Whisky Shop to najprężniej rozwijająca się sieć sklepów monopolowych w Wielkopolsce. Firma powstała w 2008 roku i może pochwalić się trzydziestoma nowoczesnymi sklepami, które oferują aż 150 gatunków whisky sprowadzanej z najodleglejszych zakątków naszego globu.W ofercie sklepów znajduje się także bogaty wybór wódek, win, koniaków, piwa, a także artykuły tytoniowe, napoje, kawa i słodycze.

Podstawowym celem na najbliższe lata jest poszerzenie sieci o kolejne lokale na terenie Wielkopolski. W pierwszej kolejności we franczyzę oddawane są niektóre ze sklepów własnych prowadzonych przez firmę. Następnie powstawać będą sklepy zlokalizowane jak najbliżej obszaru działania sieci własnej, a w kolejnym etapie, korzystając z rosnącej siły i rozpoznawalności marki Whisky Shop, w dalszych regionach kraju.

Kompletne wyposażenie franczyzowego sklepu Whisky Shop to wydatek rzędu 50 – 60 tys. zł netto w zależności od wielkości pomieszczenia. Kwota ta nie obejmuje wartości pierwszego zatowarowania oraz kosztów ewentualnej adaptacji budowlanej budynku, w którym znajdować się będzie sklep franczyzowy. Wstępna opłata licencyjna wynosi 10 tys. zł netto.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności
Autor: / Październik 18, 2018

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Czerwiec 11, 2018
O tym się mówi
Autor: / Lipiec 23, 2018
O tym się mówi
Autor: / Październik 22, 2018

Prezentacje franczyz

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 15.11.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 28.11.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 08.01.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą