Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 16 październik 2018

Foto: Nowe otwarcia w sieci GRENE

Sieć sklepów Grene liczy już 165 placówek, z czego 74 jest prowadzonych przez franczyzobiorców. W ostatnich miesiącach otwarte zostały sklepy franczyzowe w Opatowie, Sandomierzu, Koronowie, Jastrowie i Międzyrzeczu.


GRENE Opatów

Niewielkie miasto w województwie świętokrzyskim słynie z … przepysznych „krówek”. Jednakże głównym powodem, dla którego pojawił się tam sklep GRENE była chęć rozszerzenia dotychczas istniejącej oferty części do maszyn i urządzeń rolniczych firmy Agro-Pasz z Iwanisk o kolejne pozycje. Na klientów czeka powierzchnia blisko 270 metrowego sklepu, z szerokim asortymentem części do ciągników i maszyn, asortymentem hydrauliki siłowej, transmisji i przenoszenia napędu, a także bogatą ofertą asortymentu do warsztatu i ogrodu. W ofercie klienci odnajdą również asortyment Sitga i Karcher.

 GRENE Sandomierz

Miasto w województwie świętokrzyskim, położone nad Wisłą, jest ze wszystkich stron otoczone sadami. Uprawa owoców jest zdecydowanie elementem dominującym rolnictwo w tej części kraju. Sklep w Sandomierzu to jeden z największych sklepów sieci GRENE. Co więcej, został on zaprojektowany tak, by na powierzchni 600m2 jak najwięcej towaru było dostępne bezpośrednio dla Klientów. Stała oferta GRENE plus towary uwarunkowane lokalnie – to klucz do sukcesu. Franczyzobiorca, który podjął się tego dużego przedsięwzięcia jest doświadczonym przedsiębiorcą, który ze względu na dotychczasową prężną działalność w obszarze sprzedaży nawozów, doskonale poznał lokalny rynek i potrzeby jego klientów.

GRENE Koronowo

Położone w dolinie przy trasie Bydgoszcz – Tuchola doskonale uzupełnia mapę sklepów sieci GRENE w województwie kujawsko – pomorskim. „Tu nam było trzeba sklepu” mówią Klienci, którzy zdążyli już odwiedzić otwartą w lipcu placówkę. Franczyzobiorca sklepu rolniczo –technicznego GRENE w Koronowie stawia na profesjonalną obsługę i szeroki asortyment. Prowadząc działalność gospodarczą od 1998 roku zdobył olbrzymie doświadczenie w handlu i usługach, a decyzja o uruchomieniu sklepu GRENE to kolejny krok w rozwoju jego firmy.

GRENE Jastrowie

Zlokalizowane na pograniczu województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego Jastrowie od połowy lipca także posiada własny sklep GRENE, który doskonale uzupełnia sieć sklepów rolniczo-technicznych w Wielkopolsce i na Pomorzu Zachodnim. Franczyzobiorca z ogromnym doświadczeniem w branży maszyn rolniczych świetnie zna potrzeby lokalnych klientów, dlatego też oferta jego 300m2 sklepu GRENE została trafnie dostosowana do lokalnego rynku.

GRENE Międzyrzecz

Sklep Grene w Międzyrzeczu to doskonały przykład dwóch elementów: dobrej koncepcji franczyzy i bardzo zaangażowanego franczyzobiorcy – firmy PHU Lech i Pana Mateusza Pietrasika. Po Szprotawie, Nowej Soli i Nowogrodzie Bobrzańskim to kolejny punkt tego Franczyzobiorcy.

Informacja na temat oferty współpracy z GRENE znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Wrzesień 17, 2019
Aktualności
Aktualności
Autor: / Listopad 21, 2019

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Lipiec 29, 2019
Im się udało
Ludzie i biznes
Autor: / Sierpień 26, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 03.12.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 26.11.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 19.11.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą