Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 12 październik 2018

Foto: DG-INWEST planuje dalszą rozbudowę sieci

O bieżącej działalności oraz planach na przyszłość opowiada Daniel Gawryczuk, prezes zarządu DG-INWEST.


Bieżący rok to już 7 rok budowy sieci franczyzowej. Cieszymy się, że nadal działają punkty franczyzowe otwarte w 2011 roku. Niemniej jednak wciąż poszukujemy chętnych do zostania właścicielem własnego oddziału franczyzowego naszej firmy, który będzie prowadził zarówno obsługę stacjonarną, jak i online, gdyż franczyzobiorcy też mają taką możliwość w swoich punktach. W najbliższym czasie uruchomimy placówki w Krakowie, Goleniowie niedaleko Szczecina oraz Iławie i Lublinie.
Każdy franczyzobiorca otrzymuje dostęp od naszego programu DG CRM w którym składa wnioski, jak również ma dostęp do porównywarek: leasingu, factoringu, kredytów i ubezpieczeń, co pozwala na przygotowanie oferty z kilkudziesięciu instytucji w jedną minutę.  

Nasi partnerzy od początku otrzymują też kontakty do klientów, którzy dzwonią na naszą infolinię. Jest to około 1000 osób miesięcznie.

W tym roku DG – INWEST FINANSE S.A. powołał nowy podmiot DG – INWEST LEASING Sp. z o.o. z kapitałem zakładowym 500 000 zł i utworzył z nim Grupę Kapitałową DG – INWEST o łącznym kapitale 1 000 000 zł. Dzięki tak silnej grupie jesteśmy bardziej wiarygodnym parterem dla naszych klientów i franczyzobiorców. Dodatkowo podpisaliśmy umowę z firmą Master Card dzięki czemu każdy klient w zamian skorzystania z naszych usług otrzymuje kartę Master Card z logo DG – INWEST gratis, a za polecenie klienta dodatkowe doładowanie gotówki.

W przyszłym roku planujemy otworzyć kolejnych 10 punktów franczyzowych i nadal rozwijać innowacyjne usługi dla naszych klientów. Zakupiliśmy kolejne serwery a nasi informatycy już pracują nad nowymi funkcjonalnościami systemów informatycznych. Nasza oferta jest bowiem ciągle unowocześniana. Dwa lata temu wprowadzaliśmy najem długoterminowy, tzw. leasing niska rata. W tym roku wprowadziliśmy nowe rozwiązania technologiczne, takie jak np. podpisywanie online umów leasingowych oraz faktoringowych.

Rok 2019 będzie będzie dla nas wyjątkowy ze względu na 25-lecie działalności naszej firmy, która od jednoosobowej działalności ewaluowała poprzez spółkę z o.o., następnie spółkę akcyjną aż do dzisiejszej formy Holdingu DG – INWEST. Założycielem firmy był Leszek Gawryczuk, który obecnie zasiada w Radzie Nadzorczej.    

Informacja na temat oferty współpracy z DG - INWEST znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Czerwiec 29, 2018
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Raporty
Im się udało
Autor: / Lipiec 14, 2018
O tym się mówi
Autor: / Maj 15, 2018

Prezentacje franczyz

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 12.11.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 30.10.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 15.11.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą