Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 10 październik 2018

Foto: Dobry bilans Fonny Funny

Fonny Funny to młoda sieć franczyzowa, powstała w połowie 2017 roku, a na dzień dzisiejszy liczy już 14 stoisk w centrach handlowych. Firma zajmuje się sprzedażą etui, pokrowców oraz szkieł ochronnych na telefony.

- Możemy śmiało powiedzieć, że nasze lokalizacje sprzedażowe w galeriach są trafione, a nasi Partnerzy Biznesowi – Franczyzobiorcy, zadowoleni z osiąganych wyników finansowych – mówi Dyrektor Piotr Andrzejewski. - Współpraca z Fonny Funny się po prostu opłaca, ilość sprzedanych sztuk na paragonach to czysty dowód sukcesu – dodaje.

Sukcesem dla firmy jest też fakt, że obecni Franczyzobiorcy są chętni do poszerzenia współpracy o kolejne stoiska handlowe Fonny Funny, mają na ten cel zasoby finansowe oraz zaufanie do Franczyzodawcy. - Jesteśmy przykładem na to, że wystarczy garstka ambitnych osób, by stworzyć sprzyjające warunki dla biznesu i osiągać zyski – mówi Piotr Andrzejewski.

Potencjalne lokalizacje są zawsze starannie analizowane, sprawdzane i przez Franczyzodawcę i Franczyzobiorcę, aby zminimalizować ryzyko biznesowe.

W najbliższych miesiącach plany Fonny Funny są takie same jak na początku działalności, czyli rozwój sieci i poprzez zwiększanie punktów sprzedaży i poprzez coraz ciekawszą, zawsze nową ofertę produktową.

Informacja na temat oferty współpracy z Fonny Funny znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Grudzień 3, 2020
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
O tym się mówi
Autor: / Marzec 10, 2021
O tym się mówi
Autor: / Marzec 29, 2021


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą