Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 28 wrzesień 2018

Foto: Aloha mental arithmetic

ALOHA Mental Arithmetic świętuje 25 lat istnienia.


Firma powstała w Malezji. W ciągu 25 lat stabilnego rozwoju ALOHA pozyskała master franczyzobiorców w 39 krajach, takich jak Maroko, Niemcy, Brazylia, czy Chiny.

ALOHA Mental Arithmetic to program rozwoju umysłowego dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat, który zwiększa ich inteligencję w oparciu o trzy podstawowe narzędzia: liczenie na liczydle, gry arytmetyczne i dydaktyczne.

Obecnie ponad 4000 ośrodków poświęca swój czas na pracę i stymulowanie połączeń neuronalnych we wczesnym wieku w celu zwiększenia umiejętności intelektualnych swoich uczniów.

Jednym z kluczowych wyróżników programu ALOHA jest jego zabawny, dynamiczny i interaktywny charakter podczas wszystkich sesji. Poprzez różne gry dydaktyczne, testy prędkości, ćwiczenia wizualne, zajęcia w grupach najmłodsi interpretują sesję jako przestrzeń zabawy i społeczności, poprawiając w ten sposób swoje kompetencje edukacyjne.

ALOHA pomaga swoim uczniom w rozwijaniu różnych umiejętności życiowych, a w szczególności ośmiu kompetencji: uwagi i koncentracji, kreatywności, wyobraźni i wizualizacji, orientacji przestrzennej, słuchania, analitycznej, fotograficznej pamięci i umiejętności obserwacji.

Wystarczą tylko dwie godziny lekcji tygodniowo. Program ten udoskonala wyniki w szkole, dzięki czemu dzieci poprawiają się we wszystkich przedmiotach.

Aktualnie ALOHA Mental Arithmetic poszukuje nowych franczyzobiorców, którzy będą prowadzić ten program na terenie Polski.
 
Informacja na temat oferty współpracy z ALOHA MENTAL ARITHEMTIC znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.
Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Ludzie i biznes
O tym się mówi
Ludzie i biznes
Autor: / Maj 6, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 19.06.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 12.06.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 05.06.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą