Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 03 wrzesień 2018

Foto: Ship Center

Dotychczas aby być franczyzobiorcą Ship Center, trzeba było skupić się na działalności, jaką oferuje firma – poligrafii i transporcie paczek. Teraz również osoby mające sklepy z innych branż mogą dołączyć do oferty takiej usługi.

Aktualnie nowością w naszym systemie jest możliwość nawiązania współpracy jako parcel shop Ship Center. Jest to oferta kierowana do osób które już prowadzą swoją firmę i chcą do niej dołożyć usługi kurierskie i poligraficzne - wyjaśnia Łukasz Osyra z Ship Center.
Podkreśla, że franczyzobiorcom daje to możliwość powiększenia dochodów, jak również dotarcia do nowych klientów. Punkt xero, sklep z artykułami biurowymi czy sklepik na terenie uniwersytetu mogą stać się znacznie atrakcyjniejsze, jeśli umożliwią również wysyłanie paczek czy drukowanie.

 W sieci jest około 10 takich partnerów i z każdym miesiącem ich ilość rośnie. - Rozwiązanie to jest wyjściem naprzeciw osób, które zgłaszały się do nas, jednak nie były zainteresowane uruchomieniem typowej placówki franczyzowej od podstaw, a jedynie dołożeniem naszych usług do ich działalności - dodaje Osyra. Firma planuje wprowadzenie kolejnych nowych usług na przełomie września i października.

Ship Center to firma powstała w 2013 roku w Katowicach. Umożliwiała klientom w jednym miejscu zamówienie kuriera z kilku firm, dzięki czemu usługobiorca zyskiwał wygodę i łatwiej mu było porównać ceny. Później doszło do tego zamawianie kuriera on-line i usługi poligraficzne. Dziś sieć liczy niemal 50 punktów.


Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Październik 19, 2018
Aktualności
Aktualności
Autor: / Listopad 12, 2018

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
O tym się mówi
Autor: / Luty 26, 2019
O tym się mówi
Autor: / Marzec 25, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 05.03.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 11.03.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 14.03.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą