Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 30 sierpień 2018

Foto: Inmedio Trendy

Lagardere Travel Retail i Grupa Eurocash wprowadzają na rynek nowy format handlowy o nazwie Inmedio Trendy - donosi się portal wiadomoscihandlowe.pl.

Inmedio Trendy to format łączący salonik prasowy ze sklepem alkoholowym. Pod tą marką działa obecnie pięć sklepów. Wkrótce ma ich być więcej. - Koncept pomyślnie zakończył etap testów i jest obecnie rozwijany. Jeszcze w tym roku planujemy otwarcie kolejnych placówek - powiedział portalowi wiadomoscihandlowe.pl Robert Imiołek, dyrektor sieci CVS z Lagardere Travel Retail Polska. - Koncept powstał w oparciu o obserwacje trendów rynkowych oraz spostrzeżenia i opinie klientów - dodaje.

Oferta alkoholi w sklepach Inmedio Trendy została częściowo oparta na konceptach Grupy Eurocash: Faktorii Win oraz Piwnych Terytoriach. To specjalne regały z wyselekcjonowaną ofertą win oraz piw rzemieślniczych. Można je znaleźć zarówno w sklepach działających w sieciach franczyzowych prowadzonych przez Eurocash, jak i w niezależnych sklepach spożywczych współpracujących z Grupą Eurocash.Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Maj 15, 2019
Aktualności
Aktualności
Autor: / Marzec 29, 2019

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Styczeń 14, 2019
O tym się mówi
Autor: / Marzec 25, 2019
O tym się mówi

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 19.06.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 12.06.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 05.06.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą