Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 23 lipiec 2018

Foto: Primark

Jak podaje dziennik „Puls Biznesu” odzieżowy gigant wywodzący się z Irlandii szuka lokali na swoje sklepy w naszym kraju.

Pogłoski o możliwości robienia przez Polaków zakupów w sklepach z tanią odzieżą i akcesoriami krążyły na rynku od ubiegłego roku kiedy to na Facebooku pojawił się fanpage "Otwarcie Primark w Polsce". Primark jednak konsekwentnie dementował te informacje.

Jednak z informacji uzyskanych przez „Puls Biznesu” wynika, że obecnie sieciówka negocjuje najem pierwszych lokali w naszym kraju. Pod uwagę brane są podobno cztery adresy. Jeden z nich to będąca jeszcze w budowie Galeria Młociny w Warszawie, drugi to lokalizacja po jednym z marketów budowlanych w Krakowie.

Primark odmówił komentarza. Zasłonił się tym, że znajduje się w strukturze spółki notowanej na giełdzie i w związku z tym nie komentuje "spekulacji" dotyczących przyszłych otwarć – podaje „PB”.

Ewentualne pojawienie się sieci w naszym kraju niewątpliwie ucieszyłoby polskich klientów. Byłaby to też jedna z  niewielu w ostatnim czasie pozytywnych informacji na temat wejść marek odzieżowych na polski rynek. Niedawno informowaliśmy, że nasz kraj zdecydowała się opuścić marka Aldo. A wcześniej taką decyzję podjęły marki Marks&Spencer, American Eagle Outfitters, GAP, River Island, Topshop, Wallis, Dorothy Perkins, Jackpot & Cottonfield czy Mothercare.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Grudzień 10, 2018
O tym się mówi
Im się udało
Autor: / Wrzesień 28, 2018

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 05.03.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 11.03.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 14.03.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą