Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 09 lipiec 2018

Foto: Lauren Peso Polska S.A.

Sieć, która w 2009 roku wdrożyła system franczyzowym, rok rocznie otwiera kilka oddziałów.

Lauren Peso Polska S.A. to marka znana na rynku szkoleniowo-doradczym już od 2006 r. Główne obszary działalności to szkolenia biznesowe, konsulting biznesowy, doradztwo personalne, organizacja eventów i integracji.

W tym roku przyłączyły się do naszej sieci dwa nowe podmioty. Ich lokalizacja to Bielsko Biała oraz Siedlce. Po toczących się rozmowach liczymy na to, że do końca roku podpiszemy jeszcze minimum dwie umowy franczyzy, co pozwoli zamknąć rok z czterema nowymi oddziałami. Po dwóch latach słabego zainteresowania otwarciem franczyzy w naszej branży obecny rok pokazuje znaczny wzrost zainteresowanych przystąpieniem do naszej sieci, z czego jesteśmy nad wyraz zadowoleni z uwagi na ogrom pracy, zapytań od klientów oraz olbrzymi potencjał rynku – mówi Adrian Tabor, Prezes Zarządu.

Ostatni rok to zwiększone możliwości rynkowe w związku z dużymi dofinansowaniami ze strony Podmiotowego Systemu Finansowania do usług rozwojowych, które Lauren Peso Polska S.A. oferuje klientom. Dofinansowania te są obecne na terenie całej Polski z wyjątkiem dwóch województw, co znacznie zwiększa ilość zapytań i oczywiście ilość realizacji. - Cały czas jednak nasz dochód w znacznym stopniu opiera się na rynku komercyjnym, który to zapewnia nam sukces poprzez skuteczną realizację działań rozwojowych oferowanych klientom– dodaje Adrian Tabor.

Portfolio usług jest dość duże, co pozwala kompleksowo i skutecznie obsługiwać partnerów biznesowych. - Cały czas firma pracuje nad wdrożeniami nowych usług doradczych po to, by w jeszcze bardziej profesjonalny i kompleksowy sposób zaspakajać potrzeby klientów oraz zwiększać możliwości zarabiania przez franczyzobiorców, których mamy nadzieję, będziemy mieli coraz więcej w naszej strukturze – podsumowuje Adrian Tabor.

Koszt przystąpienia do sieci wynosi 5 tys. zł, tak więc jest to franczyza niskonakładowa, gdzie zwrot z inwestycji jest bardzo szybki.

Informacja na temat oferty współpracy z Lauren Peso Polska znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych. 

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Lipiec 9, 2018
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Raporty
O tym się mówi
Autor: / Sierpień 27, 2018
O tym się mówi
Autor: / Lipiec 9, 2018

Prezentacje franczyz

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 12.11.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 30.10.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 15.11.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą