Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 19 kwiecień 2018

Foto: Nowe otwarcia w sieci Grene

Po uruchomieniu na początku tego roku czterech sklepów na Podlasiu, do listy działających w Polsce punktów Grene w marcu i w kwietniu dołączyły kolejne cztery placówki tej sieci.

Tym razem placówki handlowe powstały w różnych regionach Polski: w podlaskich Sokołach, w mazowieckim Bodzanowie, w Grabównie niedaleko Piły i w Ożarowie w Świętokrzyskiem. Grene to sklepy specjalistyczne działające w branży rolniczo-technicznej, które funkcjonują w małych miasteczkach i wioskach położonych w najbardziej rolniczych regionach kraju. Te lokalizacje są, w opinii klientów, wielką zaletą sklepów Grene. Dzięki temu nie muszą oni bowiem jeździć po zaopatrzenie w niezbędne, specjalistyczne produkty, do dużych, odległych centrów handlowych. Chodzi bowiem o zaopatrzenie rolników w części zamienne do maszyn i ciągników, akumulatory, opony, hydraulikę siłową, transmisję mocy, artykuły eksploatacyjne, odzież, obuwie, zootechnikę. Oferta sklepu skierowana jest również do działkowców i właścicieli domków jednorodzinnych.
Nowe sklepy, tak jak i inne, działają na zasadzie franczyzy. Punkt w Sokołach prowadzą państwo Barbara i Waldemar Rokiccy. W Bodzanowie sklep działa w gestii państwa Anny i Adama Ziółkowskich. W Grabównie sklep znajduje się przy drodze krajowej nr 10, a prowadzi go pan Krzysztof Czyż, dla którego nie jest to pierwszy kontakt z Grene. Od kilku lat prowadzi on już sklep tej sieci w Łobżenicy. Natomiast placówka w Ożarowie to pierwszy sklep sieci Grene w województwie świętokrzyskim. Prowadzi go pan Andrzej Chmielewski.     
Pod szyldem Grene działa już ponad 150 sklepów na terenie całej Polski. Stabilny rozwój sieci detalicznej marka zawdzięcza wsparciu największej w Polsce i Europie firmy zajmującej się sprzedażą hurtową tego asortymentu – Kramp. Grene powstało w roku 1915 w Danii, w Polsce jest obecne od 1996 roku.  

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Raporty
Autor: / Czerwiec 3, 2020
Im się udało
Autor: / Czerwiec 17, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą