Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 23 marzec 2018
Godan otworzy kolejne sklepy franczyzowe

Foto: Godan

Na rynku brakuje sklepów oferujących produkty potrzebne do organizacji urodzin czy eventów. Zapotrzebowanie na tego typu ofertę jest bardzo wysokie – mówi Agnieszka Falińska, specjalista ds. rozwoju franczyzowej sieci Godan. 

Obecnie pod marką Godan działa 30 sklepów. Ostatnie otwarcia miały miejsce w Warszawie i Świnoujściu.

Sklepy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Sprzyja nam m.in. trend, który od kilku lat kreuje kierunek celebrowania i ozdabiania imprez balonami. Ponadto, wzrasta liczba osób korzystających na imprezach z foto budek - w sklepach Godan Strefa Uśmiechu znajdziemy wszystkie akcesoria potrzebne do wykonania zdjęcia w wesołym przebraniu. Urodziny dzieci również stały się okazją do bogatych dekoracji, które nasi franczyzobiorcy mają w codziennej ofercie. Sklepy cieszą się dużym uznaniem wśród odwiedzających, co przekłada się również na ich obroty – zaznacza Agnieszka Falińska. 

Dodaje, że w najbliższym czasie w ramach tej sieci zaplanowano otwarcie kilka kolejnych sklepów.

Przeczytaj także: Biznes w rytmie party

Godan to najbardziej rozpoznawalna marka akcesoriów rozrywkowych działająca w Polsce od 25 lat. Jest znana m.in. z licencjonowanych akcesoriów urodzinowych takich jak: Star Wars, Cars, Frozen, Spider-Man i wielu innych. Firma, do której należy marka jest też producentem strojów karnawałowych oraz przebrań na różne okazje. Oferta sklepów Godan na bieżąco dostosowywana jest do trendów rynkowych.

Minimalna kwota inwestycji potrzebna na otwarcie sklepu w ramach tej sieci wynosi 20 tys. zł (kwota uzależniona jest od lokalizacji, powierzchni lokalu oraz jego stanu technicznego).

Więcej informacji na temat oferty franczyzy Godan znajdziecie w naszej bazie systemów franczyzowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Ludzie i biznes
Autor: / Maj 20, 2020
O tym się mówi
Im się udało
Autor: / Czerwiec 17, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą