Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 22 luty 2018
Bobby Burger nie zmienia właścicieli

Foto: Bobby Burger

Firma Mex Polska, właściciel franczyzowych marek gastronomicznych odstąpiła od rozmów dotyczących kupna udziałów spółki Bobby Burger. 

Zarząd łódzkiej firmy Mex Polska poinformował, że w dniu 7 lutego br. zostały zakończone rozmowy i negocjacje z wspólnikami warszawskiej spółki Bobby Burger, dotyczące zawarcia umów sprzedaży 51 proc. udziałów w tej firmie. Pod szyldem Bobby Burger działa obecnie 35 lokali – 11 własnych i 24 franczyzowych.

W trakcie negocjacji nie udało się ustalić warunków planowanej transakcji. Mex Polska nie planuje przedłużenia ich terminu, ale nie wyklucza w przyszłości powrotu do tych rozmów.

Mex Polska wraz ze spółkami powiązanymi organizacyjnie i kapitałowo tworzą grupę, która zarządza lokalami gastronomicznymi, rozwija sieć placówek zarówno ze środków własnych, jak i poprzez udzielanie franczyzy na koncepty gastronomiczne.

Grupa posiada w swoim portfelu dwa rozpoznawalne koncepty Pijalnia Wódki i Piwa i The Mexican oraz trzeci najnowszy koncept – naleśnikarnie PanKejk.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Czerwiec 5, 2020
O tym się mówi
Autor: / Czerwiec 22, 2020
Raporty


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą