Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 01 luty 2018
Warszawska marka wchodzi do Poznania

Foto: Bobby Burger

Pora na lokale Bobby Burger w miastach, w których nas nie ma – powiedzieli właścicieli marki Bobby Burger i rozpoczęli realizację tej strategii.

W najbliższy weekend marka zadebiutuje na poznańskim rynku. Kolejna restauracja sieci Bobby Burger zostanie otwarta w Centrum Handlowym Posnania.

Jak powiedział w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Michał Reczyński, business development manager Bobby Burger, sieć prowadzi rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami, którzy są zainteresowani otwarciem lokali m.in. Gdańsku,  Lublinie, Gorzowie Wielkopolskim i  Białymstoku.

Budujemy sieć lokali w oparciu o franczyzę, dlatego dalej przewidujemy rozwój w tym kierunku. Ponadto, planujemy zwiększenie liczby lokali własnych – zaznacza Michał Reczyński.

W restauracjach Bobby Burger dominującym elementem menu są burgery. Marka rozpoczęła działalność w 2012 roku od foodtrucka, dziś sieć liczy ponad 35 restauracji na terenie całej Polski, m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Gdyni, Sopocie, Bydgoszczy, Toruniu, Katowicach, Rzeszowie, Wrocławiu, Radomiu i Szczecinie.

Szczegóły dotyczące oferty franczyzy Bobby Burger można znaleźć wchodząc do naszej bazy systemów sieciowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Kwiecień 17, 2020
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Im się udało
Autor: / Kwiecień 2, 2020
Im się udało
Autor: / Kwiecień 14, 2020
O tym się mówi


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą