Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 01 luty 2018
 Mini Melts celuje w centra rozrywki

Foto: Mini Melts

Franczyzowa sieć stoisk oferująca mrożony deser wchodzi do sal zabaw i parków trampolin.

Lody Mini Melts to wytwarzane są na bazie naturalnych składników: świeże mleko, śmietana i naturalne aromaty. Nie zawierają sztucznych konserwantów i barwników oraz produktów genetycznie modyfikowanych. Planuje się, że do końca tego roku sieć Mini Melts będzie liczyć 200 punktów (40 własnych, 60 franczyzowych i 100 partnerskich).

Przede wszystkim zależy nam, żeby produkt jakim są kuleczkowe lody Mini Melts był dostępny w całym kraju i przez cały rok. W związku z tym, staramy się rozwijać naszą sieć oferując nie tylko model franczyzowy, ale też partnerski. Dzięki temu nasze lody można kupić nie tylko na nadmorskich deptakach, czy w ogrodach zoologicznych, ale również w miejscach typu sale zabaw, lodziarnie i parki trampolin – zaznacza w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Barbara Staroń, prezes zarządu spółki rozwijającej sieć Mini Melts.

Dodaje, że od przedsiębiorców, którzy chcą działać po tą marką firma oczekuje działania zgodnie z jej standardami.  

My natomiast, jako franczyzodawca, aktywnie wspieramy naszych partnerów biznesowych dzieląc się z nimi know how, prowadząc szkolenia sprzedażowe oraz działania marketingowe na skalę ogólnopolską – podkreśla Barbara Staroń.

O ofercie franczyzy Mini Melts można przeczytać w naszej bazie systemów sieciowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Kwiecień 8, 2020
Im się udało
Własny Biznes
Autor: / Styczeń 28, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą