Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 25 styczeń 2018
Na tę usługę zawsze jest popyt

Foto: DepilConcept

Sieć gabinetów specjalizujących się w fotodepilacji kontynuuje ekspansję na rynkach dużych i małych miast.

Mariusz Włoczkowski, dyrektor rozwoju franczyzy DepilConcept w rozmowie z franczyzawpolsce.pl zaznacza, że w pierwszym kwartale 2018 roku pod tą marką będzie działać ponad 50 gabinetów.

Wszystkie salony DepilConcept są zarządzane przez franczyzobiorców. - W tym roku otworzyliśmy dwa kolejne salony w Warszawie, w najbliższym czasie otworzymy gabinety w kolejnych miastach, m.in. we Włocławku. Jednym z naszych nowych franczyzobiorców jest pracownica sieci, która pracowała wcześniej jako kosmetyczka w gabinecie DepilConcept. Na jakiś czas wyjechała ona za granicę i po powrocie do kraju zaczęła przygotowywać się do otwarcia własnego salonu w Szczecinie – opowiada Mariusz Włoczkowski.

Dzięki wąskiej specjalizacji i sprawdzonemu know-how DepilConcept gwarantuje wysoki poziom wykonanych usług w atrakcyjnej cenie - 65 zł za każdą strefę ciała.

Jak zaznacza franczyzodawca, wejście do szybko rozwijającej się branży nowoczesnych zabiegów depilacji w ramach sieci DepilConcept, gwarantuje zysk już podczas pierwszego miesiąca działalności gabinetu.

Szczegóły dotyczące oferty franczyzy DepilConcept znajduje się w naszej bazie konceptów sieciowych.

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Własny Biznes
Autor: / Czerwiec 5, 2020
O tym się mówi
Autor: / Czerwiec 22, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą