Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 22 styczeń 2018

Foto: Da Grasso

Największa sieć pizzerii otworzy kolejne lokale franczyzowe.

W ramach franczyzowej sieci pizzerii Da Grasso, która liczy 174 lokali (w tym jeden własny) zostaną otwarte kolejne restauracje partnerskie. Jak dowiedział się portal franczyzawpolsce.pl, obecnie trwają prace nad uruchomieniem co najmniej ośmiu kolejnych lokali pod szyldem Da Grasso.

Według informacji przedstawicieli firmy, oprócz rozwoju sieci poprzez otwieranie nowych pizzerii, kontynuowany jest proces rebrandingu.

Franczyzobiorcy Da Grasso mają możliwość wybrania jednego z dwóch dostępnych projektów dotyczących aranżacji wnętrz – pierwszy skierowany do rodzin z charakterystycznym motywem „kraty”, drugi bardziej stonowany, w ciemniejszych kolorach. Ponadto, firma skupia się na rozwoju sprzedaży online oraz rozwija współpracę z partnerami – Coca-Colą, Kompania Piwowarską oraz Wrigley, przygotowując wspólnie nowe projekty.

Pierwsza pizzeria Da Grasso powstała w 1996 roki w Łodzi. Obecnie w ramach tej sieci działają pizzerie na terenie całego kraju zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach.

Czynnikiem wyróżniającym Da Grasso jest unikalny system franczyzy, zapewniający kompleksowe wsparcie partnerów biznesowych poprzez centralny system zakupów, wspólne działania marketingowe, a przede wszystkim wsparcie opiekuna, który towarzyszy franczyzobiorcy już od momentu pierwszego kontaktu z siecią, poprzez proces uruchamiania lokalu i przez cały okres współpracy z Da Grasso.

Szczegóły dotyczące oferty franczyzy Da Grasso znajdują się w naszej bazie systemów sieciowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności
Autor: / Listopad 21, 2019

A może te Cię zaciekawią

Im się udało
Autor: / Wrzesień 4, 2019
O tym się mówi
Im się udało
Autor: / Sierpień 13, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 03.12.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 26.11.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 19.11.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą