Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 19 styczeń 2018
Sieć CUK Ubezpieczenia przeszła test

Foto: CUK Ubezpieczenia

Multiagencja CUK Ubezpieczenia rozwijająca się w oparciu o franczyzę otrzymała tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi.

Program jest prowadzony przez Obserwatorium Zarządzania już od ponad dekady i co roku wyróżnia firmy, których usługi są najbardziej satysfakcjonujące dla konsumentów.

Jesteśmy wdzięczni za przyznanie tak istotnej nagrody. Wyróżnienie uświadomiło nam jak bardzo nasze działania wewnętrzne są widoczne i odczuwalne przez konsumentów. Czujemy się zaszczyceni, że jesteśmy postrzegani w taki sposób – jako rzetelna firma, która dba o bliskość i doskonałą obsługę klientów. Zyskaliśmy ogromny zastrzyk optymizmu i energii do dalszego rozwoju relacji z obecnymi i przyszłymi klientami – informuje Jacek Byliński, prezes CUK Ubezpieczenia.

„Firma Przyjazna Klientowi” jest ogólnopolskim programem badawczo-certyfikacyjnym. Podstawą tego procesu jest badanie doświadczeń i satysfakcji klientów firmy. Badanie realizowane jest przy użyciu wystandaryzowanego kwestionariusza badającego cztery obszary: zadowolenie Klientów, satysfakcja ze współpracy, jakość obsługi, prawdopodobieństwo rekomendacji.

Dla każdej firmy indywidualnie określana jest wielkość próby badawczej. Zależy ona m.in. od posiadanej przez firmę liczby Klientów, kanałów dotarcia do Klientów oraz ewentualnych dodatkowych celów badawczych.

Klienci, którzy ocenili CUK Ubezpieczenia w programie Obserwatorium Zarządzania, pokazali, że działania, szkolenia i zaangażowanie przedstawicieli tworzy pozytywny wizerunek multiagencji.

Staramy się, aby firma była jak najbardziej przyjazna dla naszych klientów, dlatego dbamy o to, by członkowie zespołu byli starannie i odpowiednio dobrani. Dodatkowo inwestujemy w rozwój naszych przedstawicieli i zapewniamy im szereg szkoleń, które nie tylko poszerzają ich kompetencje, ale pokazują jak budować i polepszać relację z klientem – tłumaczy Jacek Byliński.

CUK Ubezpieczenia od 16 lat zajmuje się doradztwem w zakresie produktów ubezpieczeniowych, ułatwiając w ten sposób wybór właściwego ubezpieczenia swoim klientom. W ramach tej sieci działa około 300 placówek, które mają w swojej ofercie  produkty ponad 30 wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

Informacja o ofercie franczyzy CUK Ubezpieczenia znajduje się w naszej bazie konceptów sieciowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności
Autor: / Czerwiec 19, 2019

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
O tym się mówi
Autor: / Lipiec 1, 2019
O tym się mówi

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 24.09.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 17.09.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 12.09.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą