Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 08 styczeń 2018
Lauren Peso uczy zarabiać

Foto: Lauren Peso Polska

Spółka działająca w branży szkoleniowej zapowiada dalszy rozwój sieci franczyzowej.

Adrian Tabor, prezes zarządu Lauren Peso Polska podsumował ubiegły rok i podzielił się dalszymi planami. Jednym z kierunków rozwoju firmy będzie otwieranie kolejnych oddziałów prowadzonych przez franczyzobiorców.

Dążymy do tego, abyśmy byli jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej branży. W 2018 roku planujemy uruchomienie od 3 do 6 kolejnych oddziałów. W drugim kwartale br. do naszej oferty wprowadzimy nowe propozycje szkoleniowe związane z audytami finansowymi oraz technologicznymi. Wprowadzimy także nowe produkty doradcze związane z restrukturyzacjami. Oprócz ogromnej gamy usług, jakie posiadamy w portfolio jest to dodatkowa możliwość zarabiania zarówno dla centrali firmy, jak i oddziałów – opowiada Adrian Tabor.

Lauren Peso Polska to marka znana na rynku szkoleniowo-doradczym od 2006 r. Jej główne obszary działalności to szkolenia biznesowe, konsulting, doradztwo personalne, organizacja eventów i wydarzeń integracyjnych. W 2017 roku w ramach tej sieci funkcjonowało 6 oddziałów własnych i franczyzowych.  

Firma oferuje swoim klientom przede wszystkim szkolenia komercyjne, ale także daje możliwość organizacji szkoleń z dofinansowaniem ze środków pozyskanych z różnych źródeł m.in. KFS, EFS (np. Podmiotowy System Finansowania) etc.

Według szacunków Polskiej Izby Szkoleniowej, rynek szkoleń w Polsce wart jest około 6 mld złotych. Konkuruje o nie około 6 tys. firm. Rozkwit rynku nastąpił wraz z napływem środków unijnych w latach 2007-2013. Przedsiębiorcy mogli wówczas składać wnioski o dotacje w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W nowym przedziale, na lata 2013-2020, branża ponownie otrzymała wsparcie unijne o wartości około 4,7 mld euro.

Więcej o franczyzie Lauren Peso można przeczytać wchodząc do naszej bazy systemów sieciowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Kwiecień 7, 2020
Aktualności
Autor: / Marzec 2, 2020
Aktualności
Autor: / Styczeń 7, 2020

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Styczeń 17, 2020
Własny Biznes
Autor: / Styczeń 23, 2020
O tym się mówi
Autor: / Marzec 10, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą