Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 29 grudzień 2017
Plan zrealizowany

Foto: Fonny Funny

Nowa sieć stoisk partnerskich z akcesoriami GSM, która działa na rynku od drugiej połowy br. zrealizowała dotychczasowy plan ekspansji.

Początek działalności sieci Fonny Funny to druga połowa 2017 roku. W ciągu sześciu miesięcy uruchomiliśmy 7 lokalizacji w centrach handlowych w kilku miastach. Działamy wyłącznie we franczyzie. Analizując kolejne możliwości ekspansji będziemy się nadal rozwijać otwierając stoiska partnerskie w galeriach i centrach handlowych – mówi w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Piotr Andrzejewski, dyrektor generalny Fonny Funny.

Pod marką Fonny Funny działają stoiska w ciągach komunikacyjnych centrów handlowych oferujących ozdoby i elementy ochrony telefonów.

W ramach współpracy biznesowej z tą marką, franczyzobiorca otrzymuje meble stoiskowe oraz profesjonalne wsparcie w zakresie zatowarowania.

Franczyzodawca zapewnia, że zwrot z inwestycji następuje już po kilku miesiącach od rozpoczęcia działalności (minimalny koszt inwestycji wynosi 20 tys. zł). Jest to możliwe m.in. dzięki wysokim marżom, sięgającym 75%.

Więcej szczegółów dotyczących oferty franczyzy Fonny Funny znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Marzec 13, 2020
O tym się mówi
Autor: / Czerwiec 22, 2020
Własny Biznes
Autor: / Czerwiec 5, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą