Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 19 grudzień 2017
Nowa odsłona Starej Mydlarni

Foto: Stara Mydlarnia

Polska marka kosmetyków naturalnych rozwijająca się we franczyzie inwestuje w zwiększenie efektywności działających sklepów oraz wprowadza swoje produkty do strefy bezcłowej na lotniskach.

Producent kosmetyków naturalnych pochwalił się nową odsłoną salonu sprzedaży przy ul. Chmielnej w Warszawie. Otwarcie sklepu miało miejsce na początku grudnia.

Marka poszukuje też innych możliwości dotarcia do swoich potencjalnych klientów i przyszłych franczyzobiorców. Pod koniec listopada br., firma weszła ze swoją ofertą do strefy bezcłowej na lotnisku im. Lecha Wałęsy Gdańsku. Dzięki czemu podróżni z całego świata będą mieli okazję do wypróbowania kosmetyków polskiej firmy.

W ofercie Starej Mydlarni jest kilkaset kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała w większości pochodzenia naturalnego. Firma skutecznie rozszerza też rynki zbytu o kosmetykę profesjonalną przeznaczoną do gabinetów kosmetycznych i salonów SPA.

Obecnie w ramach sieci Stara Mydlarnia działają 22 sklepy w Polsce oraz jeden za granicą. W czerwcu tego roku firma otworzyła sklep w Barcelonie, który działa pod marką Eco Receptura.

Informacje o ofercie franczyzy Stara Mydlarnia znajdują się w naszej bazie systemów sieciowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Ludzie i biznes
Autor: / Styczeń 15, 2020
Własny Biznes
Autor: / Styczeń 28, 2020
Własny Biznes
Autor: / Styczeń 23, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą