Franczyza w Polsce


DATA DODANIA: 24 październik 2017
Fonny Funny rusza z franczyzą

Foto: Fonny Funny

Najnowsze akcesoria służące do ozdoby i ochrony telefonów, a także zaprojektowane przez klienta etui – to wszystko można kupić korzystając z oferty stoisk Fonny Funny w galeriach handlowych.

Jak mówi Piotr Andrzejewski, dyrektor generalny sieci Fonny Funny, stoiska w ciągach komunikacyjnych centrów handlowych to potencjał handlu impulsowego.

Za inspirację do stworzenia nowej sieci posłużyło kilkunastoletnie doświadczenie w rozwoju i zarządzaniu największą w Polsce siecią franczyzową z telefonami i elektroniką. To doświadczenie przekuwamy w nowy projekt i szukamy franczyzobiorców i lokalizacji z całej Polski – opowiada Piotr Andrzejewski.

Dodaje, że w ramach sieci Fonny Funny jest już kilka dobrze prosperujących stoisk, a kolejne są w przygotowaniu.

Poszukujemy do współpracy młodych i ambitnych osób, które chciałyby zainwestować w rozwojową branżę. Nasza oferta franczyzy skierowana jest także do osób mających już doświadczenie w prowadzeniu biznesu, które chciałyby otworzyć i rozwinąć dodatkową działalność. Kapitał potrzebny na start to około 20 tys. zł. Inwestycja to głównie zakup towaru, kasy fiskalnej i komputera na stoisko. Szacujemy, że zwrot zainwestowanych pieniędzy osiąga się po około pół roku działania stoiska. W pierwszym kwartale 2018 roku chcielibyśmy mieć około 20 punktów franczyzowych – kontynuuje Piotr Andrzejewski.

Fonny Funny to stoiska sprzedażowe (tzw. wyspy) znajdujące się w centrach handlowych w całej Polsce. Asortyment stanowią różnorodne etui, pokrowce, nakładki oraz folie i szkła ochronne na telefony.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Grudzień 8, 2020
Aktualności
Aktualności
Autor: / Grudzień 3, 2020

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Im się udało
Raporty


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą