Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 05 październik 2017
Carrefour Express na kolejnym osiedlu mieszkaniowym

Foto: Carrefour Express

Carrefour Express ma nowy adres w Warszawie. Sieć sklepów convenience jest jednym z najemców lokali usługowych budynku mieszkalnego Bobrowiecka 10 w Warszawie.

Carrefour Express pojawi się w nowej lokalizacji. – Otwarcie samoobsługowego sklepu Carrefour Express w oddanym już do użytku apartamentowcu to bardzo dobra wiadomość dla obecnych i potencjalnie nowych mieszkańców naszej inwestycji. To udogodnienie docenią zarówno mieszkańcy, jak i pracownicy okolicznych biur – mówi Krzysztof Kołakowski, kierownik biura sprzedaży inwestycji Bobrowiecka 10.

Polecamy wywiad z franczyzobiorcą Carrefour Express: We franczyzie wygodniej

Budynek przy ul. Bobrowieckiej 10 liczy w sumie 117 apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie. Na parterze znajduje się osiem lokali usługowych. Klienci Carrefour Express, poza możliwością zrobienia zakupów, będą mogli skorzystać z usług dodatkowych, jak opłacenie rachunków czy doładowanie telefonu.  

Sieć sklepów Carrefour Express rozwija się w oparciu o franczyzę. O szczegółach otwarcia sklepu w ramach tej sieci można dowiedzieć się z naszej bazy systemów franczyzowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Czerwiec 10, 2020
Aktualności
Aktualności
Autor: / Kwiecień 24, 2020

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
O tym się mówi
Autor: / Marzec 10, 2020
O tym się mówi


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą