Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 02 sierpień 2017
Krótka piłka – otwarcie firmy jest łatwiejsze, niż myślisz

Foto: Brazilian Soccer Schools

Mając około 5 tys. zł na start można zostać właścicielem szkółki piłkarskiej działającej pod znaną marką. Model biznesowy Brazilian Soccer Schools doceni każdy, kto szuka rentownego modelu firmy w branży zajęć dla dzieci – zapewniają przedstawiciele marki.

Inwestycja związana z otwarciem oddziału Brazilian Soccer Schools (BSS), czyli Brazylijskie Szkółki Piłkarskie zaczyna się od 5,2 tys. zł. Najtańsza oferta współpracy skierowana jest do osób mieszkających w miastach od 20 do 50 tys. mieszkańców, którzy chcą prowadzić własny biznes a jednocześnie mieć aktywny wpływ na sportowy rozwój dzieci w swoim regionie.

Jak wyjaśnia Dorota Uciechowska, prezes zarządu firmy, koncept BSS cieszy się dużą popularnością wśród młodych trenerów oraz osób chociażby mentalnie związanych z piłką nożną.

Są to coraz częściej osoby o bardzo małym lub praktycznie zerowym kapitale własnym, poszukujące dodatkowego zajęcia na dogodnych finansowo warunkach – mówi w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Dorota Uciechowska.

Brazylijskie Szkółki Piłkarskie, to jedna z największych na świecie sieci szkół, która dzięki specjalnie opracowanemu systemowi treningów kształci młodych zawodników grających w stylu brazylijskiego futbolu.

Filozofia treningów w ramach tego konceptu opiera się na rozwoju zawodnika pod kątem swobodnego posługiwania się piłką oraz innych aspektów fizycznych piłkarza. Te cechy pozwolą na wyróżnienie się w przyszłości w grze na pełnowymiarowym boisku.

Franczyzobiorcy działający w ramach tej sieci inwestują w sprawdzony koncept. Decydując się na współpracę z marką Brazilian Soccer Schools otrzymują szansę na rozwijanie mocnego biznesu. Jak zapewniają przedstawiciele marki, model biznesowy Brazilian Soccer Schools doceni każdy, kto szuka rentownego modelu firmy usługowej przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłych, stabilnych przychodów z abonamentów miesięcznych.

Szczegóły na temat podjęcia współpracy w ramach sieci BSS znajdują się w bazie systemów franczyzowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Czerwiec 13, 2019
Aktualności
Autor: / Czerwiec 19, 2019
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Im się udało
Autor: / Kwiecień 4, 2019
O tym się mówi
Autor: / Luty 18, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 19.06.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 12.06.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 05.06.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą