Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 18 maj 2017
W pierwszej dziesiątce zestawienia dominują marki franczyzowe.

Foto: Bobby Burger

Facebook stał się najważniejszą witryną dla restauracji, barów i innych lokali gastronomicznych. Wiemy, które lokale gastronomiczne zyskały największe uznanie wśród użytkowników. To m.in. franczyzowe Mc Donald's, Subway, Gusto Dominium, Da Grasso i Bobby Burger.

NapoleonCat dostarczający również szczegółową analitykę, publicznie dostępnych profili na Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTube oraz Google+ (jedyny polski partner marketingowy Facebooka) postanowił sprawdzić, które lokale gastronomiczne zyskały największe uznanie wśród użytkowników.

Ten serwis internetowy przygotowany ranking uwzględniający restauracje, bary i inne lokale gastronomiczne, w których można zjeść śniadanie, lunch, obiad, przekąski itp. W zestawieniu zostały wzięte pod uwagę zarówno sieci restauracji, które mają jedną wspólną stronę, jak również strony dedykowane poszczególnym lokalom gastronomicznym (nawet w ramach tej samej sieci).

W rankingu nie zostały natomiast wzięte pod uwagę kawiarnie ani cukiernie. Tym lokalom poświęcone zostanie kolejne zestawienie. Ranking uwzględnia profile skatalogowane na internetowej stronie NapoleonCat.com w zakładce rankingi.

W pierwszej dziesiątce zestawienia dominują marki franczyzowe. To m.in. McDonald's, który znalazł się na pierwszym miejscu. Drugie miejsce zajęła marka KFC, za nią uplasowała się sieć pizzerii Pizza Hut. Kolejne pozycje zostały zajęte przez Subway i Gusto Dominium. Na szóstej pozycji jest marka Burger King. Da Grasso zajęła siódme miejsce, a Bobby Burger - dziewiąte.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Lipiec 10, 2019
Aktualności
Aktualności
Autor: / Lipiec 31, 2019

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Sierpień 5, 2019
Ludzie i biznes
Autor: / Październik 2, 2019
Raporty
Autor: / Wrzesień 20, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 03.12.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 26.11.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 19.11.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą