Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 22 marzec 2017
Rośnie sieć sklepów Komfort.

Foto: Komfort

Franczyzowa marka sklepów z produktami do aranżacji podłóg rozwija i modernizuje sieć sprzedaży. W marcu otwarte zostaną cztery nowe salony, a kolejne dwa przejdą remodeling wnętrza. Tym samym liczba sklepów otwartych przez Komfort w tym roku wzrośnie do dziewięciu.

Pierwszą z nowych lokalizacji jest Głogów. Jego otwarcie nastąpiło 16 marca br. Następne w kolejności będą salony w Żarach i Radomsku (to sklepy franczyzowe) oraz Białymstoku, których otwarcia zaplanowane są na 29 marca br.

Równolegle Komfort realizuje proces remodellingu wnętrz istniejących sklepów. 23 marca po modernizacji otwarty zostanie salon w Toruniu, a 6 kwietnia pierwszych klientów powita odświeżony sklep Komfort w Zabrzu.

Są to kolejne kroki w ekspansji sieci, która tylko w ubiegłym roku otworzyła 38 salonów, a na ten zaplanowała kolejne 30. Marka rozwija się zarówno w oparciu o sklepy własne, jak i franczyzowe, równolegle wdrażając nowy standard aranżacji. Wnętrza sklepów odzwierciedlają aktualne trendy – są jasne i nowocześnie urządzone z zastosowaniem naturalnego drewna i bieli. Zadbano również o rozwiązania ułatwiające zakupy (m.in. praktyczne ekspozytory i ściany dywanowe).

Firma planuje otwierać franczyzowe sklepy w miejscowościach liczących od 30 tys. do 100 tys. mieszkańców. Chętnie też nawiąże współpracę z firmami handlowymi o komplementarnym asortymencie np. meblami lub wyposażeniem łazienek, co pozwala franczyzobiorcy na optymalizowanie kosztów utrzymania lokalu i zatrudnienia pracowników.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Kwiecień 9, 2020
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Im się udało
Autor: / Kwiecień 2, 2020
Im się udało
Autor: / Czerwiec 11, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą