Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 15 marzec 2017
Giełda umożliwia zakup specjalistycznych maszyn w przystępnej cenie.

Foto: maszyny

Nie każdy właściciel przedsiębiorstwa przemysłowego zdaje sobie sprawę, że używane maszyny mogą być świetną alternatywą dla nowych urządzeń. Po co kupować na rynku pierwotnym, skoro rynek wtórny oferuje szeroki wybór produktów w najlepszej cenie? Warto zwrócić uwagę, że dziś jest to najwygodniejszy sposób nabywania sprzętu dla przedsiębiorstwa. Wystarczy skorzystać z internetowej giełdy maszyn i na stronie wybierać spośród tysięcy ofert. Dlaczego opłaca się zaopatrywać na giełdzie maszyn używanych? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w artykule.

Czas to pieniądz

Niektórych rodzajów maszyn przemysłowych nie sposób kupić od ręki. Obowiązują długie listy oczekujących na zakup konkretnych urządzeń. Jak wiadomo, w biznesie czas to pieniądz. Nie można narazić się na przestoje w produkcji, dlatego warto poszukać sprzętu na rynku wtórnym. W ten sposób można uzyskać dostęp do urządzenia niemal od razu, bez wielomiesięcznego oczekiwania.

Jak wygląda zakup na internetowej giełdzie maszyn używanych?

Internetowe giełdy maszyn używanych są bardzo przystępne dla użytkowników. Często za publikowanie ofert sprzedaży czy rejestrację nie pobierane są żadne opłaty. Opisy produktów zawierają precyzyjne informacje dotyczące najważniejszych parametrów urządzeń. Każda oferta opatrzona jest zdjęciami prezentującymi stan wizualny sprzętu. Korzystanie z tego typu witryn jest całkowicie intuicyjne. Spójrzmy na stronę jednej z giełd, np. www.exapro.pl. Wyszukiwarka znajdująca się na stronie głównej pomaga w odnajdywaniu konkretnego rodzaju maszyn. Strona jest czytelna i przyjazna dla użytkownika, ułatwia dokonywanie zakupu.

Jakie korzyści są związane z kupnem sprzętu na giełdzie maszyn używanych?

Co oczywiste, cena maszyn na rynku wtórnym jest dużo niższa niż na rynku pierwotnym. Ponadto wielość ofert znajdujących się na stronie internetowej pomaga w wybraniu sprzętu w najlepszej cenie. Kupowanie używanych urządzeń jest działaniem proekologicznym, wyrażającym troskę firmy o stan środowiska i będącym znakiem dużej świadomości. Kolejnym plusem zakupów tego typu jest wygoda. Oferty znajdujące się w Internecie możemy przeglądać w każdym miejscu, w wybranym przez siebie czasie. E-giełdy są przecież czynne całą dobę!

Giełda maszyn używanych – podsumowanie

Giełda umożliwia zakup specjalistycznych maszyn w przystępnej cenie. Inwestycja w maszyny używane jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców, którzy cenią swój czas i pieniądze. Mam wrażenie, że to sposób na miarę XXI wieku. Korzystając z urządzeń przemysłowych z drugiej ręki, niwelujemy pozostawiany przez człowieka ślad ekologiczny. Kiedy kupujesz na używany sprzęt przez Internet, możesz także nawiązać międzynarodową współpracę handlową z firmą znajdującą się nawet na drugim końcu świata. Giełdy łączą przedstawicieli przedsiębiorstw przemysłowych. Niejedno kupno maszyny przyczyniło się do rozpoczęcia owocnej międzynarodowej współpracy. Może właśnie chcesz poszerzyć swoją działalność i w ten sposób znajdziesz sobie franczyzobiorców?

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Październik 1, 2018
Aktualności
Autor: / Sierpień 8, 2018
Aktualności
Autor: / Wrzesień 10, 2018

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Czerwiec 14, 2018
O tym się mówi
Autor: / Wrzesień 3, 2018
Im się udało
Autor: / Wrzesień 28, 2018

Prezentacje franczyz

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 12.11.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 30.10.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 15.11.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą