Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 01 marzec 2017
Pod koniec lutego br. sieć powiększyła się o kolejny sklep, który rozpoczął działalność w Sanoku.

Foto: 5.10.15

Sieć z sklepów z markowymi ubraniami dla dzieci, która ma ponad 150 salonów franczyzowych powiększyła się o kolejny punkt sprzedaży. Szybki i uproszczony proces otwarcia salonów tej marki sprawia, że czas potrzebny na uruchomienie sklepu wynosi 4 tygodnie.

5.10.15. to jedna z największych i najbardziej znanych krajowych marek projektujących i sprzedających ubrania, obuwie i akcesoria dla dzieci. Pod koniec lutego br. sieć powiększyła się o kolejny sklep, który rozpoczął działalność w Sanoku.

Obecnie pod szyldem 5.10.15. działa ponad 150 sklepów franczyzowych i około 80 sklepów własnych. Franczyza pozostaje jednym z najważniejszych kierunków rozwoju tej sieci. Właścicielem marki jest spółka Komex, która pomaga swoim partnerom w wyborze lokalizacji sklepu i wspiera franczyzobiorców poprzez indywidualne doradztwo i szkolenia.

Właściciele sklepów partnerskich nie płacą za towar – to firma zapewnia produkty, zarządza nimi i ponosi koszty przecen. Franczyzę 5.10.15. wyróżnia też szybki i uproszczony proces otwarcia sklepu, który wynosi tylko 4 tygodnie, a koszt wyposażenia sklepy zaczyna się od 40 tys. zł. Salony sieci mieszczą się przy głównych ulicach handlowych lub centrach handlowych w miastach liczących powyżej 15 tys. mieszkańców. Minimalna powierzchnia sklepów wynosi 50 m².

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Styczeń 23, 2020
Własny Biznes
Autor: / Kwiecień 8, 2020
O tym się mówi


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą