Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 06 luty 2017
Greenpont przedłużył umowę najmu w Tarnowie.

Foto: Greenpoint

Franczyzowa marka, pod którą działa sieć salonów odzieżowych z modą damską przedłużyła umowę najmu w tarnowskiej galerii handlowej.

Greenpoint zdecydował się na przedłużenie umowy najmu lokalu liczącego blisko 70 m² w Gemini Park Tarnów. Od ponad 12 lat marka oferuje szeroką gamę odzieży. Kolekcje ubrań dzieli na trzy linie: biurową, codzienną i romantyczną - każda z nich uwzględnia najnowsze trendy w modzie.

- Greenpoint konsekwentnie realizuje strategię zrównoważonego rozwoju pozwalającą nam utrzymać dynamikę wzrostu biznesu. W tą strategie wpisuje się współpraca z Gemini Holding. Przed nami kolejne 5 lat obecności w Gemini Park Tarnów. Przedłużyliśmy dotychczasową umowę najmu, ponieważ jesteśmy zadowoleni zarówno z osiąganych wyników sprzedażowych, jak i z dotychczasowego przebiegu współpracy z zarządcami obiektu. Odpowiada nam obecność w rozpoznawalnej, ustabilizowanej na rynku lokalnym galerii handlowej, którą codziennie w celach zakupowych odwiedzają duże grupy klientów. Spora część z nich trafia do naszego salonu, co jednocześnie jest potwierdzeniem dla nas, że mieszkanki Tarnowa i okolic uważają nasz asortyment za atrakcyjny i są lojalne względem naszej marki - mówi Marek Szostak, członek zarządu spółki Greenpoint.

Jak powiedział nam Tomasz Nowicki z firmy Greenpoint, pod koniec 2016 roku pod tym szyldem działało 110 sklepów, w tym 37 franczyzowych. W tym roku firma planuje otworzyć około 12 sklepów, z czego połowa będzie prowadzona przez franczyzobiorców.

Marka Greenpoint jest obecna na rynku od 2002 roku. Jej wyłącznym dystrybutorem jest spółka Greenpoint, która poza sprzedażą tradycyjną prowadzi sklep internetowy. Średnia powierzchnia sklepów sieci Greenpoint to od 80 do 120 m². Minimalna kwota inwestycji potrzebna na uruchomienie franczyzowego sklepu jest ustalana indywidualnie w zależności od lokalizacji, zgodnie ze standardami spółki.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności
Autor: / Kwiecień 3, 2020

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Czerwiec 22, 2020
Własny Biznes
Im się udało
Autor: / Czerwiec 25, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą