Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 27 styczeń 2017
Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg.

Foto: Komfort

Franczyzowa sieć sklepów z materiałami do aranżacji podłóg uruchomiła trzy salony, które rozpoczęły działalność w Poznaniu, Pruszczu Gdańskim i Wałbrzychu. W najbliższym czasie firma planuje kolejne otwarcia.

– Trzy nowe sklepy to placówki własne. Planujemy, że łącznie w tym roku otworzymy 30 kolejnych sklepów, z czego połowa będzie należeć do franczyzobiorców. W ub.r. otworzyliśmy 38 salonów – mówi portalowi Franczyzawpolsce.pl Michał Stemplewski, menedżer ds. klientów kluczowych w spółce Sklepy Komfort.

Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Przez 25 lat obecności na rynku osiągnęła pozycję lidera w swojej kategorii i jednej z najbardziej znanych polskich marek.

Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć ponad 125 sklepów (własnych oraz franczyzowych) w całym kraju oraz za pośrednictwem sklepu internetowego.

W swojej strategii firma przewiduje, że sklepy franczyzowe będą uruchomiane w miejscowościach, liczących od 30 tys. do 100 tys. mieszkańców. Idealny lokal na sklep ma powierzchnię około 250-450 m². Firma chętnie nawiąże współpracę z firmami handlowymi o komplementarnym asortymencie, np. meblami lub wyposażeniem łazienek co pozwala franczyzobiorcy na optymalizowanie kosztów lokalu oraz pracowników.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Listopad 4, 2019
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Sierpień 8, 2019
Ludzie i biznes
Autor: / Październik 2, 2019
O tym się mówi

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 03.12.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 26.11.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 19.11.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą