Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 17 styczeń 2017
Rozwój firmy poprzez franczyzę

Foto: freeimages.com

Franczyza to coraz popularniejsza metoda rozwoju firmy. O tym jak prawidłowo wdrożyć ten model współpracy biznesowej, by zbudować sieć partnerską dowiedzieli się uczestnicy szkolenia „Rozwój firmy poprzez franczyzę” Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych (ARSS).

Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych rozpoczęła kolejny cykl spotkań dla firm. Celem szkolenia „Rozwój firmy poprzez franczyzę”, które odbyło się 16 stycznia było uświadomienie przedstawicielom firm, zamierzających przystąpić do budowy sieci (franczyzowej, agencyjnej, dystrybucyjnej) specyfiki warunków prowadzenia działalności gospodarczej w oparciu o sieć.

Uczestnicy spotkania, które odbyło się w formie siedmiogodzinnego bloku szkoleniowo-konsultacyjnego dowiedzieli się także o prawidłowym przebiegu kolejnych etapów i zakresu prac związanych z tworzeniem sieci. Uświadomili również sobie jakie są szanse i zagrożenia dla firmy decydującej się na rozwój poprzez utworzenie sieci.

W ramach bloku szkoleniowo-konsultacyjnego zostały też omówione najczęściej występujące problemy we współpracy między licencjodawcą i licencjobiorcami.

W najbliższym czasie odbędą się kolejne szkolenia organizowane przez ekspertów ARSS. Z terminami spotkań i tematami szkoleń można zapoznać się klikając w ten link: SZKOLENIA

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Luty 14, 2020
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Im się udało
Autor: / Czerwiec 11, 2020
Im się udało
O tym się mówi
Autor: / Marzec 10, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą