Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 17 styczeń 2017
Rozwój firmy poprzez franczyzę

Foto: freeimages.com

Franczyza to coraz popularniejsza metoda rozwoju firmy. O tym jak prawidłowo wdrożyć ten model współpracy biznesowej, by zbudować sieć partnerską dowiedzieli się uczestnicy szkolenia „Rozwój firmy poprzez franczyzę” Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych (ARSS).

Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych rozpoczęła kolejny cykl spotkań dla firm. Celem szkolenia „Rozwój firmy poprzez franczyzę”, które odbyło się 16 stycznia było uświadomienie przedstawicielom firm, zamierzających przystąpić do budowy sieci (franczyzowej, agencyjnej, dystrybucyjnej) specyfiki warunków prowadzenia działalności gospodarczej w oparciu o sieć.

Uczestnicy spotkania, które odbyło się w formie siedmiogodzinnego bloku szkoleniowo-konsultacyjnego dowiedzieli się także o prawidłowym przebiegu kolejnych etapów i zakresu prac związanych z tworzeniem sieci. Uświadomili również sobie jakie są szanse i zagrożenia dla firmy decydującej się na rozwój poprzez utworzenie sieci.

W ramach bloku szkoleniowo-konsultacyjnego zostały też omówione najczęściej występujące problemy we współpracy między licencjodawcą i licencjobiorcami.

W najbliższym czasie odbędą się kolejne szkolenia organizowane przez ekspertów ARSS. Z terminami spotkań i tematami szkoleń można zapoznać się klikając w ten link: SZKOLENIA

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Październik 2, 2019
Aktualności
Aktualności
Autor: / Czerwiec 18, 2019

A może te Cię zaciekawią

Raporty
Autor: / Wrzesień 20, 2019
Im się udało
Autor: / Czerwiec 10, 2019
O tym się mówi

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 04.11.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 23.10.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 16.10.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą