Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 18 październik 2016
Olimp, Subway, Express Kuchnia Marché zaproponują zjęć posiłek na dachu.

Foto: Galeria Młociny

Franczyzowe restauracje i bary zaproszą swoich klientów na posiłek na dachu jednej z warszawskich galerii handlowych.

Galeria Młociny (budowa tego budynku zostanie zakończona w 2018 roku) ujawniła plany dotyczące strefy gastronomicznej, która będzie jedynym takim miejscem w stolicy.

Jej food court będzie miał wyjście na zielony dach kompleksu, blisko tysiąc miejsc do siedzenia w środku i na zewnątrz oraz widok na Las Młociński. Pierwsi najemcy gastronomiczni Galerii Młociny to m.in. Olimp, Subway, Express Kuchnia Marché, KFC, Pizza Hut Express i Sevi Kebab.

Zobacz również: Przykładają wagę do smaku

Koncept architektoniczny food courtu oparty jest na nowoczesnej stylistyce i dużej ilości naturalnego światła, które wypełnia wnętrze. Podzielony zostanie na kilka różnych stref dostosowanych do potrzeb gości i zapewniających im komfortowe warunki, z tarasowo schodzącymi poziomami oraz widokiem na park na dachu i na plac centralny.

Jak pisaliśmy wcześniej, do końca tego roku w sieci Olimp będzie działać ponad 50 restauracji (własnych i franczyzowych łącznie). Express Kuchnia Marche zakończy ten rok z 22 franczyzowymi lokalami. Z kolei w sieci barów kanapkowych Subway, do końca tego roku będzie działać ponad 120 punktów na terenie całego kraju.


Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności
Autor: / Czerwiec 26, 2020

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Im się udało
Autor: / Kwiecień 2, 2020
O tym się mówi


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą