Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 19 wrzesień 2016
Kredyty dla firm online - prosty i szybki sposób na gotówkę

Kredyty dla firm online - prosty i szybki sposób na gotówkę

Prowadzisz firmę, więc potrzebujesz środków finansowych. Nie zawsze możesz liczyć na terminowe regulowanie faktur wystawionych kontrahentom, dlatego coraz odważniej myślisz o zaciągnięciu kredytu. To słuszne rozwiązanie, które wiąże się z wieloma zaletami. A dzięki nowoczesnym technologiom, jest to sposób szybki i prosty.

Jak wynika ze statystyk, coraz więcej przedsiębiorców sięga po kredyty dedykowane typowo dla firm. Za sprawą bankowości elektronicznej, nie jest wymagana osobista wizyta w banku. Przykładowo, korzystając z możliwości, jaką daje Obrotomierz, kredyty przez internet już od dłuższego czasu nie są wizją przyszłości, a teraźniejszością.

Kredyty z decyzją online to oszczędność czasu

Mówiąc o zaletach kredytów zaciąganych przez Internet, należy podkreślić przede wszystkim oszczędność czasu. Złożenie wniosku nie wymaga wizyty w oddziale banku, ponieważ obecnie sprowadza się to zaledwie do kilku kliknięć. Decyzję kredytową można poznać jeszcze tego samego dnia, a jeśli będzie pozytywna - także i pieniądze można otrzymać bardzo szybko.

Nie da się ukryć, że takie rozwiązanie jest korzystne z punktu widzenia przedsiębiorców, którzy nie lubią spędzać czasu w kolejkach, ale wolą skoncentrować się na rozwijaniu firmy i cały czas poświęcić na ten aspekt.

Kredyt dla firm online to sposób na dużą gotówkę

Banki chętnie pożyczają firmom pieniądze, także online. Dlatego przedsiębiorcy mogą liczyć na spory zastrzyk finansowy, nawet do 300-350 tysięcy złotych. Przeznaczenie pieniędzy może być ściśle określone (np. przy zaciąganiu kredytu inwestycyjnego) lub dowolne (w przypadku kredytu obrotowego).

Kredyty przez Internet są bezpieczne?

Część przedsiębiorców, mimo konkurencyjnych warunków kredytów dostępnych w ofercie online, nie decyduje się na takie rozwiązanie. Wolą przepłacić, ale chcą mieć pewność bezpieczeństwa transakcji. Trzeba jednak mieć świadomość, że banki oferujące kredyty online dbają o każdy aspekt, także w zakresie pożyczania pieniędzy przez Internet. W jaki sposób?

  • Szyfrowane połączenie - kiedy logujesz się do systemu bankowości internetowej, login oraz hasło przekazywane są w formie zaszyfrowanej (protokół SSL). Oznacza to 100% poufności danych. Nie musisz obawiać się, że któryś z pracowników banku zna twoje dane dostępowe.
  • Maskowane hasło dostępu - wpisując je, nie podajesz hasła w całości, leczy tylko wybrane znaki. Dzięki temu zwiększa to bezpieczeństwo podczas logowania do systemu bankowości internetowej.

Jeśli jesteś nowoczesnym przedsiębiorcom, musisz iść do przodu. Także w kwestii związanej z firmowymi finansami. Zamiast więc tracić czas na oczekiwanie wizyty w banku, złóż wniosek o kredyt online. Przekonasz się, że to szybki i prosty sposób na uzyskanie finansowego wsparcia.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Kwiecień 21, 2020
Aktualności
Autor: / Kwiecień 9, 2020

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Im się udało
Autor: / Kwiecień 14, 2020
Własny Biznes
Autor: / Marzec 13, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą