Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 02 wrzesień 2016
Receptura jogurtów Yogen Früz nie zmieniła się od trzech dekad. Musi być jakiś powód ;)

Foto: Yogen Früz

Yogen Früz to międzynarodowa marka, której receptura mrożonego  jogurtu nie zmieniła się od 30 lat.

Mrożony jogurt zdobywa popularność jako zdrowa alternatywa dla lodów, bez konserwantów, bez sztucznych barwników, na bazie mleka.

Choć jogurterii wciąż jest o wiele mniej w porównaniu do lodziarni, sprzedawcy tradycyjnych deserów mrożonych mają czego się obawiać. Polacy z chęcią próbują nowych produktów. Szczególnie jeśli deser jest mniej kaloryczny i bezpośrednio wpływa na nasze zdrowie, poprawiając i wzmacniając odporność organizmu. Desery Yogen Früz powstają  na bazie polskiego mleka i są wzmacniane probiotykami odpornymi na działanie niskich temperatur, kremowe, smakują wyśmienicie szczególnie w połączeniu z owocami, świeżymi oraz mrożonymi. To dodatkowy atut deseru.

Firma Yogen Früz powstała w Kanadzie. Obecnie koncentruje się na rozwoju w Polsce i poszukuje franczyzobiorców zainteresowanych otwarciem i prowadzeniem własnej jogurterii w ramach sprawdzonego konceptu. Jogurteria  to coś więcej niż jogurt. To jedyne w Polsce zdrowe desery, na bazie probiotycznego jogurtu, to świeżo wyciskane soki, to przepyszne smoothies, to aromatyczna kawa oraz herbata bąbelkowa bubble tea, Yogen Früz  to life style.

Sklep z pełnym wyposażeniem i opłatą licencyjną to koszt około 96 tys. zł, a zwrot zainwestowanych pieniędzy następuje po sześciu miesiącach od uruchomienia punktu sprzedaży. Franczyzodawca podkreśla, że mrożone jogurty to zdrowa alternatywa dla lodów. A biorąc pod uwagę mocny trend zdrowego odżywiania ten segment rynku mrożonych deserów będzie się dynamicznie rozwijał.

Yogen Fruz oferuje swoim przyszłym partnerom pomoc na każdym etapie działalności. Franczyzobiorcy otrzymają m.in. dostęp do szkoleń, gotowe receptury i materiały reklamowo-marketingowe, które umożliwią dotarcie do szerszego grona klientów.

 

 

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Listopad 19, 2019
Własny Biznes
Autor: / Styczeń 28, 2020
Raporty
Autor: / Styczeń 13, 2020


Szkolenia online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą