Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 11 marzec 2015

Foto: freeimages.com

System płatności w chmurze wdrażany przez Getin Bank został uznany za jedno z najlepszych zbliżeniowych rozwiązań płatniczych na świecie i znalazł się wśród finalistów konkursu Contactless&Mobile Awards. 

Kapituła wyróżniła bank w kategorii Contactless Payment Collaboration, za efektywną współpracę z Oberthur Technologies, Visa Europe oraz First Data Polska przy wdrażaniu systemu zbliżeniowych płatności mobilnych HCE, dzięki którym Klienci już wkrótce będą mogli dokonywać płatności jedynie za pomocą telefonu komórkowego - niezależnie od wybranej sieci telefonii komórkowej i bez konieczności wymiany karty SIM.

Getin Bank rozpoczął pilotażowy program wygodnych i bezpiecznych zbliżeniowych płatności mobilnych w technologii HCE pod koniec grudnia 2014 roku. Usługa jest kierowana do klientów posiadających telefon komórkowy wyposażony w moduł NFC i działający w systemie operacyjnym Android 4.4 lub nowszym.

Warunkiem uzyskania dostępu do „wirtualnego portfela” i korzystania z rozwiązania opartego o chmurę będzie jedynie instalacja dedykowanej aplikacji mobilnej Getin Banku i rejestracja w systemie transakcyjnym mobilnej karty płatniczej Visa.

Przy wykonywaniu transakcji trzeba będzie zalogować się do wygodnej aplikacji i przyłożyć telefon do czytnika płatności zbliżeniowych. Za pomocą aplikacji klienci będą mogli zarządzać kartami płatniczymi i przeglądać historię przeprowadzonych transakcji. Getin Bank udostępni rozwiązanie płatności w chmurze swoim klientom na przełomie I i II kwartału br.

INK

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Styczeń 23, 2019
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Maj 8, 2019
O tym się mówi
Raporty
Autor: / Kwiecień 30, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 19.06.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 12.06.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 05.06.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą