Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 27 luty 2015

Foto: Free TV

Wall Street Invest Group, właściciel franczyzowej sieci wydającej bezpłatną gazetę Free TV ma obecnie 55 partnerów. Jak zapowiada redaktor naczelny tytułu Konrad Waszczyk, w tym roku firma planuje pozyskać około 30 kolejnych franczyzobiorców.

Za nami udany rok. Zrealizowaliśmy plany dotyczące rozwoju franczyzy Free TV. Zakładaliśmy, że podpiszemy 30 umów i tak się stało. W tym roku planujemy utrzymać dotychczasowe tempo rozwoju – opowiada Konrad Waszczyk.

Co przekonuje potencjalnych inwestorów do przystąpienia do sieci? Przede wszystkim formuła wydawnicza gazety. Jest to bezpłatny tytuł z programem telewizyjnym na 14 dni. Magazyn zawiera też krzyżówkę i reklamy lokalnych firm. Tak skomponowana treść gazety wraz z okładką zaprojektowaną w ekskluzywnym stylu przyciąga uwagę czytelników.

Firma tworzy ogólnopolską grupę medialną i poszukuje partnerów biznesowych w miastach powyżej 20 tys. mieszkańców. Start działalności możliwy jest w ciągu 30 dni od podpisania umowy. Korzyści wynikające z działania w sieci to m.in. dostęp do know-how prowadzenia biznesu, wyłączność terytorialna, dostęp do drukarni, szkolenia firmowe oraz przejrzysty model rozliczeń.

INK 

Jeśli chcecie zostać partnerem Free TV, sprawdźcie ofertę firmy w naszej bazie systemów franczyzowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Czerwiec 21, 2019
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Listopad 12, 2019
Raporty
Autor: / Lipiec 29, 2019
O tym się mówi
Autor: / Lipiec 15, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 03.12.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 26.11.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 19.11.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą