Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 06 luty 2015

Foto: Getin Bank 

Getin Bank, który ma ponad 230 placówek franczyzowych znalazł się na pierwszym miejscu styczniowego rankingu najlepszych kredytów samochodowych.

W zestawieniu przygotowanym przez analityków portalu Totalmoney.pl, przedstawiono najbardziej atrakcyjne oferty finansowania zakupu nowego oraz używanego auta. Dzięki niskiemu oprocentowaniu Getin Bank zwyciężył w obydwu kategoriach.

Dziś Getin Bank ma ponad 230 placówek franczyzowych, które realizują cele wynikające z założeń biznesowych po obu stronach i docierają z ofertą Getin Banku do klientów w całej Polsce.

Bank stale inwestuje w rozwój relacji partnerskich. – Szkolimy, tworzymy zespoły pracujące nad rozwojem danej kategorii produktowej (np. grupa hipoteczna), stworzyliśmy Akademię Franczyzobiorcy, gdzie grupa partnerów rozwija swoje umiejętności menagerskie, współpracujemy z Radą Franczyzbiorców, organizujemy kwartalne spotkania regionalne podsumowujące wyniki i dające możliwość podzielenia się doświadczeniami z innymi partnerami – informuje bank.

INK 

Osoby zainteresowane współpracą partnerską z Getin Bank zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych. 

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Listopad 23, 2018
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Ludzie i biznes
O tym się mówi
O tym się mówi

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 23.05.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 09.05.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 16.05.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą