Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 25 sierpień 2014

Sprytny ruch PR-owy Intermarché - sieć sklepów chce wysłać jabłka rosyjskim uczniom; Foto: Intermarché

Sieć Intermarché wystąpiła do Ambasady Rosyjskiej w Polsce z oficjalną prośbą o umożliwienie wjazdu na teren obwodu kaliningradzkiego konwoju z transportem 40 ton polskich jabłek, które nieodpłatnie zamierza przekazać na rzecz dzieci z 37 szkół funkcjonujących na terenie obwodu.

Z uwagą obserwujemy wydarzenia związane z ograniczeniem wymiany handlowej między Polską, a Federacją Rosyjską. Na bieżąco śledzimy następstwa powziętych dla obu społeczeństw decyzji. Nie są nam obce problemy mieszkańców sąsiadującego z Polską obwodu kaliningradzkiego, związane z poważnymi utrudnieniami w dostępie do artykułów spożywczych. Obojętnie nie możemy również przejść obok sytuacji polskich przedsiębiorców rolnych i sadowników, którzy są dla nas ważnymi partnerami biznesowymi – mówi Patrick Renault, prezes Grupy Muszkieterów w Polsce.

W tym kontekście prezes Grupy Muszkieterów zwrócił się do Alexandra Alekseeva, ambasadora Federacji Rosyjskiej w Polsce, z prośbą o umożliwienie wjazdu na teren obwodu kaliningradzkiego konwoju 5 TIR-ów wiozących 40 tys. kg polskich jabłek, które sieć Intermarché nieodpłatnie zamierza przekazać na rzecz dzieci z 37 szkół funkcjonujących na terenie obwodu. Transport zaplanowano na 12 września br.

Nasza inicjatywa ma wymiar społeczny, wychodzi ponad podziały polityczne i jest wyrazem solidarności społeczeństw obu państw oraz wyrazem poparcia dla polskich przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego – podsumował Patrick Renault.

INK

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Marzec 21, 2019
O tym się mówi
Autor: / Kwiecień 29, 2019
Ludzie i biznes

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 19.06.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 12.06.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 05.06.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą