Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 27 styczeń 2014

Nordglass

Firma NordGlass, producent szyb dla branży motoryzacyjnej, zajmująca się też wymianą i naprawą szyb samochodowych w Polsce otworzyła w 2013 roku 23 nowe filie. To niemal dwa razy więcej niż w 2012.

W efekcie z usług serwisów marki NordGlass, mogą korzystać klienci na terenie praktycznie całej Polski. Rozwój sieci to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi naprawy i wymiany szyb samochodowych.

Nowe oddziały powstały w Białymstoku, Łomży, Tarnowie, Krakowie, Nowym Sączu, Warszawie, Wołominie, Wrocławiu, Dzierżoniowie, Szczecinie, Tychach, Sosnowcu, Jastrzębiu Zdroju, Szamotułach, Pile, Jarosławiu i Łodzi.

Spółka nie zamierza zwalniać tempa rozwoju. Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. NordGlass to również wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, który produkuje szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Marzec 10, 2020
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Im się udało
Autor: / Sierpień 5, 2020
Im się udało
Autor: / Czerwiec 11, 2020
O tym się mówi


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą