Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 23 styczeń 2013

nordglass-1

NordGlass, producent szyb do samochodów poszukuje franczyzobiorców wśród dużych sieci serwisowych, jak i lokalnych przedsiębiorców. 

NordGlass kieruje swoją ofertę franczyzową głównie do przedsiębiorców zamierzających uzupełnić dotychczasowy wachlarz usług swojej firmy o wymianę i naprawę szyb samochodowych. W oczach firmy, potencjalnymi franczyzobiorcami są właściciele warsztatów, myjni, serwisów i salonów samochodowych.  

Franczyzobiorcy mogą liczyć na profesjonalne szkolenia, fachową pomoc i wsparcie techniczne. Korzyści wynikające z podjęcia współpracy franczyzowej z firmą NordGlass to przede wszystkim dostęp do powiększającej się rzeszy klientów sieci (NordGlass od lat współpracuje z likwidatorami szkód, ubezpieczalniami i firmami zarządzającymi flotą), a także możliwość korzystania z know-how wypracowanego przez lata obecności na rynku.

Warunkiem przystąpienia do sieci franczyzowej NordGlass jest wniesienie przez przedsiębiorcę wstępnej opłaty franczyzowej w wysokości 35 tys. zł. Aktualnie działa ponad 120 placówek własnych i franczyzowych NordGlass w Polsce.

Adam Gieras

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Czerwiec 8, 2020
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Im się udało
Autor: / Czerwiec 25, 2020
Własny Biznes
Autor: / Czerwiec 5, 2020
Raporty


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą