Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 23 styczeń 2013

nordglass-1

NordGlass, producent szyb do samochodów poszukuje franczyzobiorców wśród dużych sieci serwisowych, jak i lokalnych przedsiębiorców. 

NordGlass kieruje swoją ofertę franczyzową głównie do przedsiębiorców zamierzających uzupełnić dotychczasowy wachlarz usług swojej firmy o wymianę i naprawę szyb samochodowych. W oczach firmy, potencjalnymi franczyzobiorcami są właściciele warsztatów, myjni, serwisów i salonów samochodowych.  

Franczyzobiorcy mogą liczyć na profesjonalne szkolenia, fachową pomoc i wsparcie techniczne. Korzyści wynikające z podjęcia współpracy franczyzowej z firmą NordGlass to przede wszystkim dostęp do powiększającej się rzeszy klientów sieci (NordGlass od lat współpracuje z likwidatorami szkód, ubezpieczalniami i firmami zarządzającymi flotą), a także możliwość korzystania z know-how wypracowanego przez lata obecności na rynku.

Warunkiem przystąpienia do sieci franczyzowej NordGlass jest wniesienie przez przedsiębiorcę wstępnej opłaty franczyzowej w wysokości 35 tys. zł. Aktualnie działa ponad 120 placówek własnych i franczyzowych NordGlass w Polsce.

Adam Gieras

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności
Autor: / Wrzesień 17, 2019

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Lipiec 15, 2019
Im się udało
Autor: / Wrzesień 4, 2019
Własny Biznes
Autor: / Listopad 26, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 03.12.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 26.11.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 19.11.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą