Aktualne plany Północ Nieruchomości

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 czerwca 2008
Kategoria:

Notowany na New Connect pośrednik w handlu nieruchomościami zaktualizował strategię. W najbliższym czasie będzie otwierać kolejne biura, zamierza tez inwestować w nieruchomości.

Północ Nieruchomości ma obecnie 12 biur (w tym 5 franczyzowych) do końca roku chce zwiększyć ich liczbę do 20. Sieć ma się rozwijać głównie dzięki otwieraniu placówek franchisingowych. Do tej pory biura tego typu powstawały w miastach średniej wielkości (powyżej 30 tysięcy mieszkańców). Przedstawiciele spółki informują, że pojawią się z franczyzą również w największych miastach Polski.
Na rozwój sieci spółka miała do końca 2009 roku przeznaczyć 6 mln złotych z emisji akcji, z której pozyskała 8,3 mln zł. netto. W zaktualizowanej strategii kwota ta została zmniejszona do 1 mln. Uwolnione w ten sposób 5 mln firma chce zainwestować w nieruchomości, które będzie później sprzedawać. Ma to umożliwić firmie zdywersyfikowanie przychodów.

Źródło: Parkiet

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram