Akademia Speak4KIDS.eu ułatwia wejście do sieci partnerskiej

Data dodania: 25 kwietnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: SPEAK4KIDS.eu

- W tym roku planujemy pozyskać około 20-30 franczyzobiorców. Do współpracy zachęcamy m.in. tym, że oprócz opłaty licencyjnej nie pobieramy prowizji od każdego ucznia lub od wygenerowanego przychodu – mówi portalowi Franczyzawpolsce.pl Ireneusz Siwek ze szkoły językowej Akademia Speak4KIDS.eu.

Ireneusz Siwek podkreśla, że polski rynek szkół językowych jest bardzo zróżnicowany. Szkoły mają bogatą spersonalizowana ofertę - od kursów ogólnych po profesjonalne, np. egzaminacyjne, biznesowe, czy inne tzw. "szyte na miarę", grupowe lub indywidualne. Do tego są kursy dla różnych kategorii wiekowych. To – zdaniem eksperta – może świadczyć o dojrzałości rynku.

Obserwujemy też trend, jakim jest korzystanie z nowych zdobyczy technologicznych i informatycznych w procesie nauki języków obcych. Stąd lekcje online, platformy e-learningowe, aplikacje na smartfony i i-phony. Słowem, dostęp do narzędzi do nauki języków obcych jest coraz tańszy i coraz łatwiejszy. Należy się tylko zastanowić, z jakim skutkiem się to odbywa – mówi Ireneusz Siwek.

W opinii eksperta, uczeń, który otrzymuje zbyt dużą swobodę co do tego, kiedy chce się uczyć (platforma e-learningowa umożliwia dostęp do ćwiczeń językowych 24h na dobę) bardzo często w ogóle nie znajdzie czasu na naukę lub będzie się uczyć sporadycznie. Dodatkowo, wspomniane wyżej nowoczesne narzędzia nauki często dają możliwość jedynie biernego poznania języka.

Uczą nowego słownictwa, zasad gramatycznych, rozumienia tekstu czytanego, ale nie uczą czynnego użycia języka. Obserwujemy, że z tym Polacy nadal mają największy problem. Dlatego naszym zdaniem, nic nie zastąpi żywego kontaktu z lektorem podczas lekcji, szczególnie takiej lekcji jak nasza, gdzie lektor przez 90% czasu zajęć "zmusza" ucznia do mówienia – opowiada.

Jak dodaje Ireneusz Siwek, zachętą dla przyszłych franczyzobiorców Speak.pl jest brak opłat związanych z korzystania z metody i materiałów autorskich.

Do tej chwili nasza firma podpisała 42 umowy franczyzowe. Oprócz opłaty licencyjnej nie wymagamy, aby franczyzobiorcy płacili prowizję od każdego ucznia lub od osiągniętego przychodu – podsumowuje Ireneusz Siwek.

Metoda Speak.pl jest metodą bezpośrednią służącą do nauki języków: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, i rosyjskiego. Jak wszystkie metody bezpośrednie Metoda Speak.pl koncentruje się na tym aspekcie języka obcego który jest najtrudniejszy do opanowania, czyli na mówieniu. Przy użyciu Metody Speak.pl uczniowie przez cały czas trwania lekcji mówią w języku obcym.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z Speak4KIDS.eu, sprawdźcie jej ofertę w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram