Akademia Franczyzy Fornetti

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 czerwca 2013
Kategoria:
Fornetti_Akademia_Franczyzy

29 czerwca w Warszawie odbędzie się bezpłatne szkolenie pt.: Akademia Franczyzy Fornetti, zorganizowane przez firmę Fornetti Polska Sp. z o.o. Szkolenie poświęcone będzie tematyce przedsiębiorczości i franczyzy.  Firma zaprasza osoby, które szukają pomysłu na własny biznes i myślą o prowadzeniu działalności na zasadach franczyzy.

Fornetti przygotowuje reaktywację programu franczyzowego na bazie zmian, które zaszły w firmie i dotyczą nowego wyglądu stoisk, uatrakcyjnienia oferty produktowej oraz korzystniejszych warunków współpracy dla partnerów. Akademia Franczyzy Fornetti jest jednym z nowych elementów intensyfikacji działań w zakresie współpracy franczyzowej i rozpoczyna cykl profesjonalnych szkoleń dotyczących prowadzenia własnej firmy. Szkolenie podzielone zostało na dwa bloki tematyczne. Pierwsza część przeznaczona jest na pracę metodami warsztatowymi, związaną z ogólnym rozumieniem przedsiębiorczości i formuły franczyzy oraz szansami i wyzwaniami, które te zagadnienia ze sobą niosą. Natomiast druga poświęcona jest współpracy z Fornetti na zasadach franczyzy i praktycznym aspektom otwierania własnego biznesu, takich jak kalkulacja finansowa, źródła finansowania. Szkolenie poprowadzą doświadczeni niezależni trenerzy i doradcy we współpracy z zespołem specjalistów Fornetti. Zajęcia przybiorą formę warsztatów rozwojowo-informacyjnych, dzięki czemu uczestnicy poznają powyższe zagadnienia w oparciu o konkretne przykłady.

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji na stronie:
http://fornetti.pl/index.php/Franczyza/Akademia-Franczyzy

Szczegółowe informacje i zapisy:

Fornetti Polska Sp. zo.o.
ul.Fabryczna 18 a
53-609 Wrocław
tel.:71 355 33 44
e-mail: franczyza@fornetti.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram