Akademia Franczyzy Fornetti - 11 lutego

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 stycznia 2014
Kategoria:
Akademia Franczyzy Fornetti

Akademia Franczyzy Fornetti

11 lutego we Wrocławiu odbędzie się kolejne już bezpłatne spotkanie z cyklu Akademia Franczyzy Fornetti. Firma zaprasza osoby, które szukają pomysłu na własny biznes i myślą o prowadzeniu działalności na zasadach franczyzy.

Fornetti od dłuższego czasu prowadzi działania mające na celu popularyzację programu franczyzowego na bazie zmian, które zaszły w firmie i dotyczą procesu wdrażania w całej sieci nowego projektu wizualnego placówek, korzystniejszych warunków współpracy dla partnerów i uatrakcyjnienia oferty produktowej, która w ubiegłym roku została powiększona o linię produktów premium. Wszystkie te działania pomagają zachęcić franczyzobiorców do przystąpienia do sieci Fornetti.

Akademia Franczyzy, to kolejny element intensyfikacji działań w zakresie współpracy franczyzowej. W lutym we Wrocławiu odbędzie się już trzecie spotkanie z tego cyklu. Tak jak poprzednio będzie ono poświęcone współpracy z Fornetti na zasadach franczyzy i praktycznym aspektom otwierania własnego biznesu, takich jak kalkulacja finansowa, źródła finansowania. Szkolenie poprowadzi Dyrektor Handlowy Wojciech Kowalczyk.

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji na stronach Akademii Fornetti.

Akademia Fornetti

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram