Agenci Monetia będą korzystać z dedykowanych rozwiązań IT

Data dodania: 26 czerwca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:

Partnerzy agencji płatniczej Monetia będą mogli korzystać z nowych funkcjonalności systemu internetowego, dedykowanych specjalnie dla nich. Zmodernizowana strona internetowa firmy jest zarówno źródłem informacji, jak i narzędziem pracy.

Otwarty właśnie serwis internetowy, oprócz wszelkich niezbędnych informacji o Monetii i jej ofercie, zawiera również dział z aktualnościami oraz interaktywny lokalizator placówek, który ułatwia znalezienie klientom najbliższej agencji. Nowa strona jest nowoczesna, przejrzysta i wygodna. Ponadto uruchomiona została jej wersja mobilna.

Mam nadzieję, że będzie ona dla naszych agentów nie tylko źródłem informacji, ale również narzędziem ułatwiającym pracę – mówi Wojciech Jóźwiak, prezes Monetii. – Z tą myślą zaprojektowaliśmy dedykowane im funkcjonalności – dodaje.

Jedną z nich jest Strefa Agenta. Każdy członek sieci będzie mógł się do niej zalogować, aby znaleźć m.in. informacje o wewnętrznych procedurach, regulaminy czy opisy produktów. Zarejestrowani użytkownicy będą też informowani newsletterami o nowościach w ofercie czy aktualnościach dotyczących działalności Monetii.

W tej chwili jesteśmy na etapie nadawania loginów i haseł do Strefy. Myślę, że do połowy lipca powinniśmy ruszyć już pełną parą – zapowiada prezes Jóźwiak. W tym samym czasie ma wystartować sklep on-line również przeznaczony specjalnie dla agentów. Będą tam mogli zamówić m.in. foldery, ulotki, oznakowanie placówek czy gadżety.

Obecnie sieć Monetii tworzy 525 placówek, działających na podstawie umów agencyjnych, i 25 punktów własnych. Koszt uruchomienia punktu, przy pakiecie startowym, to niecałe 600 zł za materiały POS. Do tego należy doliczyć koszt lokalu i jego adaptacji. Nowo pozyskany agent otrzymuje: możliwość pobierania opłat na preferencyjnych warunkach za rachunki 150 ich wystawców, darmowe szkolenia oraz stałe wsparcie merytoryczne regionalnych dyrektorów sprzedaży i service desku, obsługującego systemy informatyczne Monetii.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram