Abra poszukuje franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 maja 2013
Kategoria:

Sieć sklepów meblowych Abra skupia się aktualnie na pozyskaniu franczyzobiorców w Inowrocławiu, Tczewie i w Gnieźnie. W każdym mieście firma prowadzi z zainteresowanymi specjalne spotkania, które mają na celu przybliżenie oferty franczyzowej sieci Abra.

Firma zamierza otworzyć po jednym sklepie franczyzowym w tych trzech miastach. Spotkania z potencjalnymi franczyzobiorcami odbędą się w dniach 5-7 czerwca. W środę w Tczewie, w czwartek w Inowrocławiu, natomiast w piątek w Gnieźnie. – Mamy już poumawiane osoby na wszystkie trzy dni, więc spotkania na pewno się odbędą. To są dobre rynki, od dawna przymierzamy się do zaistnienia w tych miastach – powiedziała portalowi FranczyzawPolsce.pl Dorota Placzyńska, Menadżer ds. rozwoju sieci. Podczas spotkań będzie można zaczerpnąć najświeższej porcji informacji o zasadach współpracy z siecią oraz zapoznać się ze szczegółami inwestycji.

Koszt inwestycji w sklep o powierzchni ok. 600 mkw. wynosi ok. 90 tys. zł. Franczyzobiorcy otrzymują w ramach współpracy roczny nieoprocentowany kredyt na ekspozycję sklepu.  Firma nie pobiera wstępnej opłaty franczyzowej. Sklepy franczyzowe Abry działają w miastach od 20 do 100 tys. mieszkańców.

Obecnie w ramach sieci Abra funkcjonuje 13 placówek franczyzowych, z czego 9 sklepów należy do multibiorców. Do końca lipca 2013 roku w sieci będzie działać 17 sklepów partnerskich. – Kończymy realizację planu, który powstał na początku roku i zakładał sześć otwarć w pierwszym półroczu. Czekamy na pozwolenie otwarcia szóstego sklepu, sama placówka jest już gotowa. Pod koniec czerwca do sieci dołączą sklepy w Dzierżoniowie, Bełchatowie i w Lesznie – poinformowała Dorota Placzyńska. – Mimo spowolnienia gospodarczego osiągamy swój cel i to jest najwazniejsze – podsumowała Placzyńska.

Abra SA to nieproducencka sieć sklepów meblowych. Należy do międzynarodowej Grupy  Steinhoff International. Grupa Steinhoff zarządza kilkunastoma markami i posiada łącznie prawie 1,3 tys. sklepów detalicznych. Oprócz sklepów tradycyjnych, firma prowadzi także sprzedaż przez internet, za pośrednictwem swojej strony internetowej www.abra-meble.pl.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram