Abra otwiera kolejny sklep fracznyzowy

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 października 2012
Kategoria:
ABRA_sklep_logo

Za kilka dni zostanie uruchomiona kolejna placówka franczyzowa należąca do sieci Abra. Nowy sklep powstanie w Puławach w województwie lubelskim. Poprowadzi go jeden z dotychczasowych partnerów firmy.

Sklep będzie znajdował się przy ul. Lubelskiej 55, w tak zwanym budowlanym centrum miasta. Otwarcie zaplanowano na sobotę 20 października. Na powierzchni prawie 600 m² zaprezentowany zostanie szeroki asortyment mebli z różnych grup produktowych, a na pierwszych klientów tradycyjnie czekają niespodzianki i promocje.

Wybierając Puławy, kierowaliśmy się między innymi sytuacją na lokalnym rynku meblowym. Oceniliśmy, że w mieście słabo rozwinięta jest oferta mebli tapicerowanych; postanowiliśmy zagospodarować tę niszę – mówi Piotr Przybyła, franczyzobiorca Abry, właściciel sklepu w Lubartowie i Puławach.

Aktualnie pod szyldem Abry działają 81 sklepy; ten otwierany w Puławach będzie dziesiątą placówką prowadzoną w ramach systemu franczyzowego firmy. Spółka Abra systematycznie się rozwija, poszerzając zarówno zasięg, jak i asortyment. Regularnie wprowadza nowe produkty i starannie weryfikuje ofertę pod względem jakości i funkcjonalności. Meble w sklepach Abry pochodzą głównie od polskich producentów, a większość kolekcji przygotowywana jest do wyłącznej dystrybucji w tej sieci.

Firma nie pobiera opłat wstępnej i marketingowej, a franczyzobiorcy pokrywają jedynie 500 zł miesięcznej opłaty oraz 3% prowizji od cen zakupu towaru. Co więcej, Abra premiuje partnerów, którzy decydują się na otwarcie kolejnych sklepów w ramach sieci, stopniowo redukując koszty opłaty miesięcznej do 350 zł za drugą i do 200 zł za trzecią placówkę. Po otwarciu czwartego lub więcej sklepów partnerzy zostają całkowicie zwolnieni z opłat miesięcznych..

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram