Abra: jeden nowy w sklep w miesiącu

Autor: Redakcja
Data dodania: 31 stycznia 2013
Kategoria:
abra_meble

abra_meble

Abra, ogólnopolska sieć sklepów meblowych, w najbliższą sobotę 2 lutego otworzy w Mielcu 12 placówkę franczyzową. Jej właścicielem jest multibiorca, który działa w sieci od maja 2012 r. W pierwszym półroczu br. ma zostać otwartych jeszcze pięć licencyjnych sklepów Abra. 

Firma chce otwierać średnio jeden sklep w miesiącu. Jeżeli plan zostanie zrealizowany, na koniec 2013 roku pod szyldem Abra będzie funkcjonowało ponad 90 sklepów łącznie własnych i franczyzowych.

Jesteśmy na etapie podpisywania umów franczyzowych na nowe placówki licencyjne. Cztery sklepy powstaną w miastach południowej i południowo-zachodniej Polsce, pozostałe są elementem nowej strategii rozwoju w północnej części kraju, gdzie chcemy zwiększyć swoją obecność – mówi Dorota Placzyńska, menedżer ds. rozwoju sieci franczyzowej. Szyld Abry zawiśnie w Ostrowcu Świętokrzyskim, Starogardzie Gdańskim, Dzierżoniowie i w Jaworznie.

Koszt inwestycji w sklep o powierzchni ok. 600 mkw. wynosi ok. 90 tys. zł. Franczyzobiorcy otrzymują w ramach współpracy roczny nieoprocentowany kredyt na ekspozycję sklepu.  Firma nie pobiera wstępnej opłaty franczyzowej. Sklepy franczyzowe Abry działają w miastach od 20 do 100 tys. mieszkańców.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram